השמועות בנוגע למכשיר הנקסוס הבא לא מפסיקות להגיע: דיווח חדש טוען כי המכשיר הבא מבית גוגל (Google) ייקרא Nexus X ולא Nexus 6, והוא ייוצר על ידי חברת מוטורולה, זאת לאחר שהשם הדגם XT1100 נצפה לצד שמה של מוטורולה ומותג הנקסוס. בכך אנחנו מקבלים אימות נוסף לשמועות שאת המכשיר הבא לא HTC תייצר אלא החברה החדשה שבבעלות לנובו (Lenovo), אם כי אפשר להסיק שפיתוחו נעשה דווקא כאשר מוטורולה הייתה בבעלות של גוגל.

פרטים נוספים מאתר TKnews מציג נתונים מתוך יישום מבחן הביצועים Antutu, שם ניתן לראות כי ה-Nexus X מצליח לספק ציון של 35,430 נקודות, דבר הגיוני לנוכח המפרט אם כי לא מדובר במספר גדול במיוחד.

בתמונות ניתן לראת את שם הדגם, לצד שבב ה-Snapdragon 805, זיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט ורזולוציה של 1440 על 2560, בדומה לרזולוציה של מכשיר ה-G3, אולם בניגוד לשמועות הקודמות, המסך אינו יישאר סביב 5~5.2 אינץ’ אלא יצמח ל-5.9 אינץ’. גם כאן הדעות חלוקות ויש שמועות אחרות הטוענות כי מדובר במסך 5.5 אינץ’. עוד ניתן לראות כי מערכת ה-Android L מוספרה תחת מספר גרסה 5.0. שוב, גם כאן לא מדובר בהפתעה גדולה שכן רבות דובר כי זהו עדכון גדול שלרוב גוגל נוהגת להחליף ספרה.

בנוגע להשקה, הערכות נעות בין חודשי אוקטובר לנובמבר וכי נאמר שגוגל לא תערוך מסיבת עיתונאים חגיגית אלא תשיק את המכשיר בצורה שקטה ישירות בחנות ה-Play.