גרסת Jelly Bean אט אט מגיע למכשירים, וכמו תמיד סדרת ה-Nexus היא זו שנהנית מהם לראשונה. אז אחרי ה-Galaxy Nexus וה-Nexus 7, מגיע גם ה-Nexus S, שהיה המכשיר הבא שיקבל את האנדרואיד 4.1.

סמסונג אישרה באופן רשמי לאתר PocketNow כי היא תשיק את העדכון בזמן הקרוב, כשלאחריו מתוכנן להגיע העדכון גם ל-Galaxy S III. אין עוד מידע מתי זה יקרה, ונקווה כי עוד חברות יצטרפו ויודיעו שהם ישדרגו את המכשירים הקיימים.

מי שלא ממתין להודעות היצרניות הם האנשים ב-XDA, וכבר הצליחו לבצע התקנה בסיסית על מכשירי שונים. בין הנבחרים שכבר עודכנו הם ה-One X של HTC, ה-Galaxy S II ו-Galaxy S III. כמובן שאין מדובר בעדכון רשמי, כך שדברים רבים עדיין לא פועלים (כמו ה-WiFi, שיחות, מצלמה ועוד ב-One X), כך שמומלץ רק ליודעי דבר ולמי שמעוניין להתנסות במערכת, אחרת, צפו בסרטונים שבהמשך.

לפורום:  HTC One X, Samsung Galaxy S IISamsung Galaxy S III

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.