צילום: cc Kārlis Dambrāns

כנס IFA 2014 הולך ומתקרב, ובשנים האחרונות מוכרזים במסגרת הזו, כולל כמה ימים לפני, לא מעט מכשירים חדשים בתחום הנייד. סמסונג (Samsung), כזכור, צפויה להשיק את הפאבלט הבא שלה, Galaxy Note 4, ההמשך לסדרת הפאבלטים המוצלחת של החברה. תמונות מפורטות שהודלפו לאתרי הטכנולוגיה השונים חושפות חזית הדומה לאח הגדול – ה-Note 3, בעוד שצידי המכשיר וחלקו האחורי נראים מעט שונה.

בתמונות שנחשפו באתר GSM Arena נראה גב המכשיר עם חיפוי פלסטי עם מרקם דמוי עור, באופן שאוד מאוד מזכיר את ה- Note 3 neo. מסגרת המכשיר עשויה מתכת עם מקום עבור ה-S Pen, העט האלקטרונית הייעודית המגיע עם המכשיר. עוד ניתן למצוא בתחתית המכשיר חיבור USB 3.0, וניתן לראות בקלות את מיקום הרמקול בסמוך למיקום של העט.

כפי שכבר כתבנו, בכל מקרה בנוגע למידות המסך, סמסונג לא חששה לא לשנות הפעם והשאירה את גודל המסך כפי שהיה: 5.7 אינצ'ים. עם זאת, השיפור שהיא כן מציעה בתחום הזה הוא רזולוציית מסך שצפויה לעמוד על איכות QHD עם 2,560×1440 פיקסלים.

בכל הדלפה יש כמובן אפשרות שמדובר בתמונות לא אמיתיות, אבל במקרה המדליף האנונימי פרסם גם תמונה של מה שנראה כאריזת המכשיר בניסיון לרכוש את אימון הגולשים.

 

שתף:
-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  על האריזה בתמונה של הפאלפון התאריך הוא 15 בספטמבר. יכול להיות שזה התאריך השקה?

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   תאריך ההשקה הוא 3 בספטמבר

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זיוף…אין כיסוי על החור הטענה…הנוט 4 100% היה נגד מים

  • u

   מאיפה לך שהוא נגד מים?
   הרי ידוע שסמסונג דופקת את הלקוחות שלה…

 • ד.ל

  אם הוא יראה ככה זה יהיה הפסד גדול לחברה מכיוון שזה עיצוב נורא מרובע וישן. ואני גם נורא אתבאס כי חיכיתי למכשיר הזה מלא זמן

 • אנונימי

  אני ממש מקווה שהוא יראה הרבה-הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה בתמונות האלו