נראה כי ההדלפות, שהופיעו עוד מחודש שעבר לא טעו. LG תחשוף מחר מכשיר מתכתי, לראשונה מהחברה אשר אינו דומה לדורות הקודמים, אולי פרט לחלק הקדמי. ההדלפה הפעם מגיעה מ-evleaks שעובד קשה בשבועות האחרונים ומצליח פעם אחר פעם להביא לפני כולם הוכחות חותכות לעיצובם של המכשירים החדשים.

בתמונה אפשר לראות כי בגב המכשיר ישנה מצלמה כפולה לצד חיישן טביעות אצבע הנמצא גם הוא מאחור. בשל כך LG וויתרה על הכפתורים בגב המכשיר, מה שהיה סימן ההיכר של סדרת ה-G והחזירה אותם לדופן ימין. מלבד כל אלו אפשר לראות את החלק התחתון, באמצעותו, על פי הדיווחים, LG תספק יכולת להרחבה ולהוספה של התקנים כמו רמקול איכותי בשיתוף עם Bang & Olusfen, מצלמה וגם יכולת להחלפת סוללה.

המפרט כידוע כולל מערכת Snapdragon 820, זיכרון פנימי של 4 ג'יגה-בייט, מסך 5.5-5.7 אינץ' ברזולוציית 2K, חיבור USB Type-C ותכונת ה-Always On.

משמועות כבר שבענו, לכן נקווה כי LG אכן תקיים את כל “ההבטחות” ששמענו בשבועות האחרונים.

LG G5

ה-LG G5 הוא המכשיר המתכתי הראשון מבין מכשירי הדגל של היצרנית הקוריאנית. הוא מצויד במסך 5.3 אינץ' ברזולוציית Quad HD, מצלמה כפולה בגבו, שבב Snapdragon 820 עם 4 גיגה-בייט RAM, אחסון פנימי של 32 גיגה-בייט, אפשרות להרחבה והוספת אביזרים וגם החלפת הסוללה שבהספק 2,800mAh.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.