כותר Call Of Duty חדש הוכרז בשם Advanced Warfare, אשר עוסק בשכירי חרב. באופן מפתיע הנבל התורן הוא לא אחר מאשר השחקן המוערך קווין ספייסי, אשר מככב כרגע בסדרה 'בית הקלפים'.

המפיצה 'אקטיביזן' (Activision) העלתה לאוויר אתר 'טיזר' חדש בעל הכותרת "עידן חדש של Call Of Duty". באתר ניתן למצוא מונה הסופר לאחור לקראת כותר Call Of Duty חדש, שעת האפס הגיעה כבר היום בשעה 10:00 בבוקר (אולם האתר המשיך לספור אחורה). היה צפוי כי הכותר ייחשף רק ביום ראשון, אך החברה העלתה לאוויר סרטון המציג את הכותר החדש.

קווין ספייסי, הנבל התורן.

טרם הסרטון לא היה ברור מה העלילה של הכותר למעט הרמזים הפזורים באתר – קישור למאמר של הניו-יורק טיימס, לערך בויקפדיה ולסרטון יו-טיוב יעסוק בחברות צבא פרטיות או שכירי חרב. רמז נוסף לעלילת המשחק הגיע מתמונת השער שפרסם מגזין הגיימינג GameInformer מוצג חייל עם חליפת שלד חיצוני (Exoskeleton) כך שהיה ניתן להניח כי עלילת המשחק תתרחש בעתיד הלא-רחוק.

בסרטון ניתן לראות כי ההשערות לא היו רחוקות מהמציאות והכותר יתרחש בעתיד הקרוב ויכלול אופנועים מרחפים, חליפות שלד-חיצוני ועוד. את הכותר החדש תפתח חברת Sledgehammer, אשר לא שיחררה עד כה כותר Call Of Duty שלם אלא סייעה בפיתוח רכיב המרובה משתמשים של Modern Warfare 3. המפיצה אקטיביזן הודיעה כי היא תאפשר זמן פיתוח ארוך יותר – כ-3 שנים בין מפתחת למפתחת כך שאולפן הפיתוח Sledgehammer מצטרף ל-Crytech ו-Infinity Ward.

סרטון ההכרזה:

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.