כבר תקופה ארוכה רצה לה ברשת השמועה על כך שנטפליקס (Netflix) צפויה להוסיף תמיכה בצפייה גם במצב לא מקוון. היום החברה הודיעה על השקת השירות שיאפשר למשתמשים לצפות בתכנים גם כשאין חיבור לאינטרנט.

בעדכון ששיחררה נטפליקס לאנדרואיד ו-iOS, נוספה האפשרות להורדת הוידאו מראש למכשיר. בדומה לשרותי Google Maps ושרותים אחרים שמאפשרים גישה למספר פוקנציות גם ללא אינטרנט, יכולים המשתמשים להוריד את התוכן מבעוד מועד, כשיש אינטרנט, בצורה ידנית למכשיר הנייד.

כפתור ההורדה החדש יופיע מעתה לצד חלק מהתכנים הקיימים. ניתן יהיה לגשת לסרטים או לסדרות שהורדו לצפייה תחת האופציה של הגדרות > חשבון > הורדות כמו גם לעקוב אחר תהליך ההורדה. מטבע הדברים התכנים שהורדנו נשמרים במכשיר במלוא גודלם, כך שיש לקחת זאת בחשבון ולהכין לכך מקום.

נטפליקס מציעה שירותי הזרמת תוכן של סרטים וסדרות ממאגר ווידאו עצום במחירים נמוכים במיוחד. חבילת הבסיס תעלה 7.99 דולרים לחודש (כ-31 שקלים) ותמיכה בצפייה במסך אחד, בעוד תמורת תשלום של 9.99 דולרים לחודש (כ-39 שקל) יוכלו המשתמשים ליהנות מצפייה בשני מסכים ותמיכה באיכות HD. בישראל הושק השירות לפני מספר חודשים, עם זאת, התמיכה בכתוביות בעברית עדיין מצומצמת יחסית.

 

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • Matanh Haz

  יש כבר מעל 200 תכנים עם תרגום לעברית

 • Ghost Rider

  הנטפליקס בישראל לא שווה שקל אין סרטים ואין סדרות נורמליות כמו בארה"ב. אני לא משלם על תכנים שאני לא רוצה

  • blorb

   אתה לא ממש מעודכן כנראה, נטפליקס השלימה פערים ואנחנו בבית רוב הזמן על נטפליקס

   • Ghost Rider

    יש כבר מופע שנות השבעים?