ענקית האלקטרוניקה LG הוכתרה ליצרנית המכשירים החדשנית ביותר של השנה ב-MWC 2014 – כנס המובייל הגדול בעולם שנערך השבוע בברצלונה. הפרס הגלובלי שניתן בחסות ועדת הפרסים של GSMA, הוא התואר החשוב והיוקרתי ביותר בתעשיית המובייל כיום.

"אנו מקבלים בענווה את בחירתנו מתוך הקבוצה הכה גדולה של חברות ראויות", אמר כריס ייאי, סגן נשיא של חטיבת המובייל. "חדשנות היתה תמיד מפתח בהצלחתה של LG. הכרה זו, המצטרפת לפרס שניתן לנו בשנה שעברה על הסמארטפון הטוב ביותר של השנה, היא הוכחה לכך שעבודתנו הקשה משתלמת".

בכנס MWC הנוכחי הציגה LG שמונה דגמי סמארטפון חדשים הכוללים את G Pro 2, G Flex, G2 mini, F Series ו- L SeriesII' בהצגה כוללת תחת השם "Knock and Discover Tomorrow". ביתן החברה, שהשתרע על פני 1,261 מטרים רבועים, חולק לשלושה אזורים: Knock and Create, Knock and Play ו- Knock and Connect- ואיפשר לאנשי התעשייה לחוות את הפיצ'רים השונים של מכשירי הסלולר החדשים אשר כוללים את המוטיב החדש והאייקוני Knock CodeTM.

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה


-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.