למרות הגב החזק של מוטורולה (גוגל), היא עדיין לא יכולה להרשות לעצמה לפספס את השוק שבו היא הייתה במקום טוב באמצע. כבר זה תקופה שמוטורולה לא השיקה אף מכשיר, ואל אף השמועות על Google X מתוצרתה, היא מנסה להביא רוכשים פוטנציאלים חדשים.

במבצע שהחלה בארה”ב, היא מציעה לכל רוכש מכשיר של מוטורולה (מרשימת דגמים בהמשך), $50 מתנה לרכישה בחנות הגוגל פליי סטור. מדובר במתנה בשווי של 185 שקלים לרכישת כל אפליקציה שתרצו, כולל מוזיקה, סרטים וספרים.

אמנם המבצע אינו מיועד לתושבים מחוץ לארה”ב, אך לא במקרה מוטורולה בוחרת במועד זה לפרסום המבצע שהחל כעת ומסתיים בתחילת אפריל, שכן זו העת בה תערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה מתחילה, וזו תקופה מצוינת למשתמשים להחליף את הסמארטפון שלהם. בין המכשירים שכלולים במבצע הם סדרת ה-Atix כולל Atrix HD, ה-RAZR ו-Defy ודגמים נוספים מסדרת ה-Droid הנמכרים ברשת Verizon.

רוב המשתמשים נוהגים לרכוש מספר של אפליקציות בשנה, כך שסכום שכזה יכול בהחלט להיות אטרקטיבי למי שנוהג לרכוש בדרך קבע אפליקציות חדשות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.