טלפון הדגל הבא של מוטורולה (Motorola), ה-Moto X Force, יושק ככל הנראה בדצמבר. כך עולה מדיווחים של צמד המדליפים הידועים evleaks@ ו-upleaks@, וזאת לאחר שבשבוע שעבר נחשף כי החברה עובדת על מכשיר דגל שזכה לכינוי Bounce.

לפי הדיווחים מדובר בטלפון 'מחוסם', כלומר כזה שמבנוי מחומרים שאינם שבירים, שעבר את מבחני התקן הצבאי האמריקאי (MIL-STD) במטרה להוכיח זאת.

כך או כך, אם כמובן להאמין לשמועות, מדובר במכשיר שיציע מסך בגודל של 5.43 אינץ' ברזולוציה של QHD ויהיה מבוסס על ה-Snapdragon 810 של קוואלקום (Qualcoom) כשיש להניח שמדובר בגרסה המתוקנת שלו. הוא יגיע עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 32 או 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, ויהיה מצויד עם מצלמת 21 מגה-פיקסל מאחור ו-5 מגה-פיקסל מקדימה. הסוללה לפני הדיווחים תציע נפח עבודה של 3,760 מילי-אמפר/שעה.

המחיר הצפוי הוא כ-630 דולר, כך שמדובר במכשיר שלפחות על פי מוטורולה מכוון לשוק הפרימיום.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • Matanh Haz

  מוטורולה יש לה מכשירים מעולים מאוד.אני אחד שמחזיק תנקסוס שש מכשיר מעולה שאין כמותו.מקווה שפעם הבאה שיקנה נקסוס מוטורולה תייצר אותו אם לא יתאכזב מאוד.ממליץ לכולם לקנות מכשירים של מוטורולה.שווים כל שקל ודולר שעולים.אמינים אין תקלות מהירים נוחים יפים.

 • RuR‎

  מוטורולה מוטו X סטייל לדעתי לא פחות טוב ממנו ועולה 230 (!) דולר פחות, ככה שהוא הרבה יותר משתלם.

  • ‫אביה ימיני‬‎

   הרעיון במכשיר הזה הוא לא הכח, אלא העמידות.

 • ‫אביה ימיני‬‎

  הוא נראה הרבה יותר נוח מהפלאפון האחרון שטען שהוא בלתי שביר…http://www.tgspot.co.il/the-worlds-first-liquid-metal-frame-phone-to-go-on-pre-order-this-month/