המוצר הראשון של Motorola כחברה של גוגל הוא ללא ספק אחד המכשירים המצופים יותר לשנת 2013. כידוע, עם גודל הציפייה גדלה כמות ההדלפות. כפי שפרסמנו מוקדם יותר השבוע,מכשיר ה-MOTO X יהיה המכשיר הראשון מסוגו בו ניתן יהיה להתאים היבטים אישיים לכל. עד עכשיו ניזונו בעיקר מחלקי דברים שפורסמו מצד גוגל ומוטורולה, משמועות, השערות, וניחושים. חלקם, היו מוגזמים כל כך שטענו שמפרט המכשיר יהיה נתון לגמרי בידי הלקוח ובחירתו.

מתמונות אלו של האתר 'nowhereelse' הצרפתי, נחשפה העובדה הראשונה לגבי המכשיר: פומית המכשיר של ה-MOTO X תושק במגוון צבעים, ויש גם מצלמה עם פלאש, לאלו שחששו. בנוסף, מקור של חדשות ABC חשף שבעת רכישת המכשיר יעמוד הלקוח מול מספר אפשרויות לעיצוב המכשיר שלו: צבע הפומית, צבע חלקו האחורי של גוף המכשיר (מתחת לפומית), צבע הגימור, ומראש יוכל הלקוח לשלוח לחברה תמונה שתשמש כרקע מובנה למכשיר שיקבל, וכמובן גודל הזיכרון במכשיר באופציות שאנו מכירים של 16/32/64 ג'יגה בייט.

"דמיינו שכשאתם ברכב המכשיר יידע שהוא נוסע במהירות של 100 קמ"ש והוא ינהג בהתאם, כך שתוכלו לפעול עימו בבטיחות" מילותיו של מנכ"ל החברה אודות אחד המאפיינים של ה-MOTO X. מכשיר יפה ומותאם אישית, זה חמוד לא יותר, אנו רק מקווים שמוטורולה לא מאפיינת את המכשיר בטריקים של עיצוב וייחודיות רק כדי להסיח את דעתינו מהדברים שהם הבטיחו באמת.

כתב: מיכאל קלנטרוב