אוהדי הסמארטפונים של מוטורולה (Motorola), יצרנית הסלולר שבבעלות גוגל (Google), הופתעו לגלות אמש (ג') דגם חדש באתר האינטרנט הרשמי של החברה, זאת בשל העובדה כי לזמן קצר עלה לאתר תפריט חדש הכולל את הכיתוב Moto G. עם לחיצה על התפריט לא הובלו הגולשים לשום דף אחר, אך בהחלט מדובר במקרה מסקרן שמשאיר את השאלה המתבקשת פתוחה – האם מוטורולה מתכננת להשיק דגם חדש?

אמנם התפריט החדש הוסר מאתר מוטורולה במהרה, אך אתר הטכנולוגיה Droid Life הצליח ללכוד צילום מסך של מה שחשוד כטעות של אנשי מוטורולה:

טעות מביכה או טיזר שיווקי? קשה לדעת בוודאות, אך יש לציין כי מקרים דומים התרחשו כבר מספר פעמים בעולם הטכנולוגי. רק לאחרונה צץ לרגע מכשיר הדגל הבא של גוגל, Nexus 5, בחנות הרשמית שלה, ה- Google Play, זאת עוד לפני שהוכרז רשמית.

כך או כך, סביר להניח כי מוטורולה מתכננת להשיק בקרוב סמארטפון חדש, זאת לאחר שה-Moto X, שנחשב כיום למכשיר המוביל של החברה, החל להימכר בארה"ב תחת תגי מחיר נמוכים משמעותית מאלה שהיו מוצמדים אליו בתחילת שיווקו. דיווחים נוספים מצביעים על מכשיר חדש המכונה Moto DVX, שיתכן ויקבל את השם המסחרי Moto G, אך הדבר מצוי בגדר הערכה בלבד.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.