שמועות חדשות עולות לגבי המכשיר הבא של חברת OnePlus, הלו הוא ה-OnePlus 2. ממשיך דרכו של ה-OnePlus One עדיין לא נחשף בתצורה הטכנית שלו, מאז שנודע שהוא אמור להיות מושק בשנה הבאה, בעקבות הפרסום ב-Reddit, אבל מסביב יש כבר כמה דברים שאפשר לספר.

לפי Business Insider, שם דיברו לטענתם עם מישהו שמכיר את ההתקדמות בתכנון המכשיר, המכשיר החדש יהיה ככל הנראה ניתן להתאמה אישית. זה אומר שבניגוד ל-OnePlus הראשון שלמעשה לא זכה בסוף ליכולת להחליף את הגב, בגלל העלויות הגבוהות מדי עבור החברה לייצור גס הבמבוק שהציעה בכמויות קטנות בלבד, החברה תנסה להציע מגוון של תצורות גב וגם באופן שיהיה מלאי מספק להשקה של המכשיר.

המכשיר החדש יהיה יקר יותר מהנוכחי, אבל עדיין לא יעבור את קו ה-500 דולרים קח שהוא יישאר רחוק מהמכשירים בקו הראשון, כל עוד הם נמכרים ללא סובסידיה.

האתר אף ציטט את הגורם שמסר לו פרטים כאומר "מחכה לכם הפתעה בכל הנוגע לחומרה", אך לא מסר פרטים מעבר לכך. האם החברה תשתמש במערכת על שבב שאינה של קוואלקום (Qualcomm)?

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • אלי

  אני מאמין ישפרו את איכות השירות של הרכישה. הדגם הראשון היה לראות כמה אנשים מצטרפים אלינו. קונים לקוחות שמתעניניים במכשיר.. קנו את השוק במכשיר דגל הזה! מה שכן שווה את המחיר! המכישר זהה למפרט שלהנוט 4 רק שהנוט 4 פי 2.
  #מחכים למכשיר בלי שולים#

 • moni

  עולה חצי מחיר מרוב המכשירי שהוא עובר אותם בבדיקה

 • moni

  הדגם הראשון הוא בין המכשירים הטובים שיש, שילוב מנצח של חומרה, תוכנה ומחיר

 • אבי

  טלפון מעניין שאולי יהיה המחליף של הנקסוס 4 המזדקן שלי במידה ותהליך ההזמנה יהיה נורמלי יותר.
  אבל בלי קשר לזה, נראה שמי שכתב את הכתבה לא עשה הגהה או אפילו קרא מה שהוא כתב בכלל.
  כמה דוגמאות, "הלו הוא" "OnePlus 2. ממשיך דרכו של ה-OnePlus 2 "
  "Rediit" ויש עוד למרות הכתבה הקטנה.
  זה לא נראה טוב

 • Coverptech

  הפתעה? האם הפעם הוא אשכרה יהיה זמין לקניה מתישהו, ולא בצורה מפגרת של הזמנות מעל חצי שנה לאחר ההשקה?

  • שלומי

   הקטע עם ההזמנות נוראי, אבל צריך לזכור שהם לא מייצרים למלאי בגלל הרווח הנמוך מאוד

   • איתי מקמל

    מחזק את שלומי. החברה לא מאורגנת על מלאי גדול. אולי הם צריכים לשנות שיטה. עצם זה שהמכשיר נמכר במחיר כמעט עלות, זה הדבר המפתיע בכל הסיפור.

  • אודי

   השיטה של ההזמנות מפגרת. השיטה העדיפה היא לאפשר ביצוע הזמנות חופשי ולייצר כמויות טלפונים זהות ולשלוח אותן לקונים. החסרון היחיד הוא זמן המתנה לאספקה של כחודש לייצור. אבל חסרון זה עולה עשרות מונים על התסכול שלא מצליחים להזמין את המכשיר כפי שמתרחש היום.
   במקום זאת החברה מייצרת מספר מוגבל של טלפונים מוכרת אותן מהר ואז ממתינים כולם עד שהיא תייצר שוב מלאי קטן.
   גם גוגל ומוטורולה עושים טעות דומה עם נקסוס 6.

   • עומר

    אודי, יש סיבה שהחברה עובדת בשיטה הזו.
    בשביל לא להפסיד כסף בנוסף לרווחיות הנמוכה, הם לא יכולים לייצר מלאי ולהסתכן בהלתקע איתו כמו שקורה עכשיו עם סמסונג והגלקסי S5. נכון שהשיטה מתסכלת מאוד, אבל אין כל כך ברירה אם רוצים לשמור על המחיר הנמוך.