שמועות חדשות עולות לגבי המכשיר הבא של חברת OnePlus, הלו הוא ה-OnePlus 2. ממשיך דרכו של ה-OnePlus One עדיין לא נחשף בתצורה הטכנית שלו, מאז שנודע שהוא אמור להיות מושק בשנה הבאה, בעקבות הפרסום ב-Reddit, אבל מסביב יש כבר כמה דברים שאפשר לספר.

לפי Business Insider, שם דיברו לטענתם עם מישהו שמכיר את ההתקדמות בתכנון המכשיר, המכשיר החדש יהיה ככל הנראה ניתן להתאמה אישית. זה אומר שבניגוד ל-OnePlus הראשון שלמעשה לא זכה בסוף ליכולת להחליף את הגב, בגלל העלויות הגבוהות מדי עבור החברה לייצור גס הבמבוק שהציעה בכמויות קטנות בלבד, החברה תנסה להציע מגוון של תצורות גב וגם באופן שיהיה מלאי מספק להשקה של המכשיר.

המכשיר החדש יהיה יקר יותר מהנוכחי, אבל עדיין לא יעבור את קו ה-500 דולרים קח שהוא יישאר רחוק מהמכשירים בקו הראשון, כל עוד הם נמכרים ללא סובסידיה.

האתר אף ציטט את הגורם שמסר לו פרטים כאומר "מחכה לכם הפתעה בכל הנוגע לחומרה", אך לא מסר פרטים מעבר לכך. האם החברה תשתמש במערכת על שבב שאינה של קוואלקום (Qualcomm)?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.