מחשב Surface עם עט דיגיטלי

אחת התוכנות הוותיקות ביותר אם לא הוותיקה מכולן במערכת ההפעלה חלונות היא הצייר (Paint). אותו כלי בסיסי מאוד ליצירה ועריכת תמונות. כעת, מיקרוסופט (Microsoft) החליטה לרענן את הכלי שלה ולהציג גרסה חדשה שזכתה, סוף סוף, למהפך גדול ועיצוב חדש לגמרי.

בוידאו ששיתפה החברה, אפשר לראות הדגמה של תוכנת הצייר החדשה בפעולה. זה לא מסתיים רק בעיצוב שטוח המתאים לרוח התקופה, אלא גם בסט כלים נוספים התומכים בטכנולוגיות עדכניות. כך השימוש בעט סטילוס דיגיטלי הוא דבר שבשגרה לצורך ציור ושרבוט ישירות על המסך, גם הכפתורים הפכו לגדולים ומודגשים יותר וישנם אפשרויות רבות ונוספות.

אבל בראש השינויים, היא היכולת ליצירת תמונות בתלת מימד (3D), כפי הנראה כהכנה למשקפי HoloLens שהחברה מתכננת להשיק בקרוב. ניתן לשלב אובייקטים בתלת מימד ממקורות שונים או לצייר תמונות בדו-מימד ועם הכלים שבתוכנה להפוך אותם לתלת מימד ולהזיז אותם באופן חופשי על משטח העבודה שלנו.

העדכון לתוכנת הצייר עבור Windows 10 צפוי להגיע בקרוב. את הפרטים מיקרוסופט תחשוף ככל הנראה ב-26 לאוקטובר, באירוע שתערוך החברה בניו-יורק שם גם יוצגו מחשבי Surface חדשים.

 

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Somebody

  אתם נורמלים? קיים עוד מ-Windows 8!!

  • CoolR2

   אתה מתכוון בטח ל-Fresh Paint או של-3D Builder.. ולא, זה לא היה בווינדוס 8 – סמוך עליי.. זה חידוש שבא בווינדוס 10..

 • CoolR2

  ד"א שמעתי שמייקרוסופט עובדת גם על אפליקציה אוניברסלית למובי מייקר – שגם היא אמורה להגיע בקרוב לסטור..

 • ✡ Netanel ✡

  שאלה:
  עדיין קיימת אפשרות לשדרג מווינדוס 7 לעדכון החינמי של ווינדוס 10, בחינם ולתמיד? או שזה כבר לא רלוונטי לצערי…?

  • CoolR2

   כן אתה עדיין יכול, בחינם ולתמיד 🙂

   https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10ISO – לחץ על "הורד כעת את הכלי".. משם כבר תסתדר..

   אגב אתה עדיין יכול להקיש את הסיראל של 7 ב-10 והוא יהיה לך תקף ועדיין יזהה לך (במידה ותתקין את זה באמצעות התקנה "נקייה")..

   במידה ופשוט "תשדרג" זה כבר יזהה לך את הסיראל באופן אוטומטי כפי שהיה עד כה..

   • ✡ Netanel ✡

    תודה רבה!

    • CoolR2

     בכיף 🙂

     ממליץ לך לשדרג עכשיו כי יש סיכוי שברדסטון 2 יחסמו את ה"פירצה" הזאת שמאפשרת לך להמשיך ולהוריד בחינם.. אז כדי שזה לא תסתכן עדיף לך לשדרג כמה שיותר מהר ולא לחכות לדקה ה-90 הלא ידועה..

 • CoolR2

  איזה אדיר זה!! מתי זה מגיע לסטור? או שזה יהיה כחלק מעדכון הרדסטון 2 שיחליף או ישאיר את תוכנת צייר הישנה??

 • בורה אברמוב

  השקיעו אהה