לאחר ששלחה הזמנות לאירוע חלונות (Windows) מוקדם יותר הערב, ובכך החלה את ההכנות לקראת ההכרזה הרשמית על חלונות 9 (Windows 9), במיקרוסופט (Microsoft) התפנו להציג מספר של אביזרים חדשים למחשב, כשהמעניין ביותר מביניהם הוא בקר המשחק של ה-Xbox One ל-PC.

חוזרת לחזר אחר הגיימר ב-PC
בחברה הציגו את בקר המשחק החדש אשר למעשה אינו נראה שונה כלל וכלל מבקר ה-Xbox One המקורי המגיע עימו, כאשר ההבדל נעוץ בכבל ה-USB שבאמצעותו נחבר את הבקר למחשב ואז ניתן להשתמש בו כבקר משחק לכל דבר. יתרונו הגדול הוא באפשרות לשחק בבקר גם בקונסולת ה-Xbox One בצורה אלחוטית, אך לעומת זאת ב-PC יש צורך בחיבור הכבל הישיר ולא ניתן לשחק באופן אלחוטי בשלב זה, גם לא עם דונגל. הוא יתמוך ב-Windows 7 או Windows 8 וכמובן דורש יציאת USB פנויה. המחיר לא השתנה ועומד על 59.95 דולרים.

בנוסף לכך, מיקרוסופט השיקה מקלדת אלחוטית אוניברסלית המסוגלת להתחבר לעד 3 התקנים בו זמנית באמצעות קישוריות Bluetooth, ומותאמת לשימוש בטאבלטים ומכשירים מבוססי iOS או אנדרואיד ומחירה יעמוד על 70 דולרים. מיקרוסופט נמצאת לאחרונה במרכז העניינים, כשאתמול היא הודיעה רשמית על הרכישה של Minecraft, משחק הרשת הפופולרי.