אתר The Verge מדווח כי מיקרוסופט מתכננת לערוך אירוע ב-30 לספטמבר בו היא תחשוף פרטים ראשונים על מערכת ההפעלה הבאה שלה, ה-Windows 9 (בשם הקוד – Threshold). באירוע, מיקרוסופט אף תספק פרטים בנוגע להשקת גרסת ההדגמה הראשונה למערכת, כפי שדיווחנו כאן שגם היא צפויה להגיע בחודש הבא או כחודש לאחר מכן.

בעוד הדיווח טוען כי מיקרוסופט לא מתכננת לחשוף את שמה של מערכת ההפעלה, אשר ברשת בטוחים כי שמה יהיה Windows 9, כן נאמר שהחברה תציג חלק מהמאפיינים והחידושים של המערכת החדשה, כמו כפתור ההתחל החדש אשר ישלב אריחי מטרו עם התפריט של Windows 7, העוזרת הווירטואלית קורטנה (Cortana) שתגיע גם למחשבים השולחניים וכן את גרסת דפדפן ה-Internet Explorer 12.

גרסת ההדגמה שצפויה לצאת השנה תספק הצצה ראשונית למערכת ההפעלה ותאפשר התקנה מלאה על מחשבים שולחניים. הגרסה תהיה מוגבלת בזמן השימוש ותוחלף בגרסת הדגמה חדשה שתושק בהמשך עד אשר תגיע הגרסה הסופית לקראת אמצע השנה הבאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.