לאחר שחלפה כמעט שנה שלמה מאז הושק ברחבי העולם, אחרי שעבר לא מעט טלטלות בעקבות הגנת ה-DRM ששונתה עוד לפני שהמוצר הושק, והמהלך הטרי האחרון – הסרת הקינקט (Kinect) מהחבילה הבסיסית – ה-Xbox One עושה עלייה לישראל באופן רשמי.

הקונסולה תושק רשמית ברחבי ישראל עם אחריות רשמית של מיקרוסופט (Microsoft) ישראל ב-15.9, ולצורך כך רשת המשחקים באג הישראלית הודיעה שהיא כבר התחילה לקבל הזמנות מוקדמות, בתקווה שהמלאי יגמר עוד לפני ההשקה הרשמית.

כחלק מאסטרטגיית ההשקה ראשונית, מיקרוסופט תציע לצרכן הישראלי מספר שתי חבילות במחירים שונים: הראשונה כמובן תכלול את הקונסולה עצמה, שלט אלחוטי יחיד, כבל HDMI, אזניות לשיחות קוליות, מנוי ל-14 ימים ל-Xbox Live ושני משחקים בעותק דיגיטלי: FIFA 15 ו-Forza Motorsport 5. כל זה, במחיר מומלץ לצרכן של 2,299 שקלים.

החבילה השנייה כוללת את הקונסולה, שלט אלחוטי, אזניות לשיחות קוליות, מנוי ל-Xbox Live ל-14 ימים, עותק של Dance Central Spotlight במקום Forza Motorsport 5 ומצלמת הקינקט, תוצע תמורת 2,799 שקלים.

כעת, עם השקתו הרשמית של ה-Xbox One בארץ, אין ספק שהתחרות בשוק המקומי מול סוני תגבר – לאחר שה-PS4 הצליח כבר לתפוס מקום בשוק, כשהושק מלפני מספר חודשים ע"י ישפאר, היבואנית של סוני בארץ. לנו נשאר לצפות מהצד ולראות מה הצרכן הישראלי יעדיף.