בעקבות הדלפה של עובד מיקרוסופט כבר נודע כי החברה עובדת על מודל עדכונים חדש למערכת ההפעלה Windows, במקום גרסה חדשה מדי כמה שנים, מתכננים במיקרוסופט להציע עדכונים תכופים יותר כפי שמספקות מערכות ההפעלה המתחרות: אנדרואיד, iOS ו-OSX. המודל החדש יחל עם העדכון גרסה הקרוב אשר קיבל את שם הקוד 'ווינדוס בלו' (Windows Blue) שעתה אנו מקבלים אישור רשמי לקיומו.

Windows Blue, מודל עדכונים מהיר.

במודעת דרושים שפירסמה הענקית מרדמונד, מחפשים מהנדס תוכנה שיצטרף לצוות 'חווית השימוש' שיעבוד החלונות, אפשרויות ההתאמה האישית, מסך ההתחל ועל "רוב מה שהמשתמשים נוגעים בו במערכת ההפעלה…". עוד נכתב במודעה כי "ווינדוס בלו תשפר את ההביטים הללו של מערכת ההפעלה" ובעצם כאן לראשונה אנו רואים התייחסות ראשונה של מיקרוסופט לעדכון המיוחל. מניסוח המודעה ניתן להבין כי העדכון 'בלו' ייתן דגש על שיפור חווית השימוש של מערכת ההפעלה ופחות דגש על שיפורים 'תחת מכסה המנוע".

נתון מעניין נוסף הוא שממודעה נוספת מאששת כי מערכת ההפעלה הניידת, 'ווינדוס פון', תקבל גם היא את עדכוני 'בלו' כשם שמיקרוסופט מחפשים מנהל פיתוח בכיר שיעבוד בצוות האופיס אשר מעוניין להביא את יישום האקסל ל'ווינדוס פון בלו'.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.