מיקרוסופט הכריזה היום כי תאריך הרשמי לגרסת ה-Windows 8.1 הוא ב-17 לאוקטובר. בכך היא שמה סוף לשמועות בימים האחרונים על התאריך השחרור ונראה כי השמועות היו נכונות.

העדכון יהיה זמין להורדה בחינם דרך חנות ה-Windows Store לבעלי Windows 8 החל מהבוקר, ואת הגרסה המלאה ניתן יהיה לרכוש בחנויות ביום שלמחרת. מיקרוסופט כבר תחל בהפצה של גרסת RTM ליצרניות השונות החל מעוד כחודש כדי שיעמדו בתאריך היעד, והחל מתאריך זה כל המחשבים שיימכרו, יגיעו עם הגרסה המשודרגת.

כזכור, העדכון מביא עימו מספר שדרוגים למערכת ובראשם החזרתו של כפתור ההתחל, אולם במתכונת מעט שונה ובמקום להציג תפריט נפתח, הכפתור יקשר ישירות לממשק האריחים החדש אך למשתמש ניתנת האפשרות לדלג על הממשק ישירות לשולחן העבודה. עוד שינוי גדול הוא בעיצוב והתאמה של ממשק האריחים המאפשר שינוי גודל וצבעים כראות המשתמש, התאמה טובה יותר למסכים רחבים כמו הפעלת יישומים זה לצד זה, שילוב של SkyDrive כחלק מהמערכת ועיצוב מחדש של חנות היישומים וכמובן גם גרסת אינטרנט אקספלורר חדשה.

עוד על המערכת תוכלו לקרוא בכתבה המסכמת את כל החידושים.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • רון

  ווינדוווס 8 היא אחלה מערכת הפעלה, פי כמה יותר טובה ומהירה מ-7. מי שלא מבין את זה, צריך לצאת מהקופסא שבו הוא נמצא ולהבין איך לתפעל את הממשק החדש כי הוא ממש אבל ממש יותר טוב, מהיר, ודורש פחות resources מהמחשב.

 • יוסי

  היה לי Windows 8 על נייח חדש שקניתי, אני אומר בשיא הכנות שהמערכת פשוט בלתי נסבלת בשימוש עם מקלדת ועכבר. עברתי לwindows 7 u,
  אני יחכה לwindows 9 בתקווה שהיא תביא את הישועה

 • omer

  לא הבנתי את זה: העדכון יהיה זמין להורדה בחינם דרך חנות ה-Windows Store לבעלי Windows 8 החל מהבוקר, ואת הגרסה המלאה ניתן יהיה לרכוש בחנויות ביום

  • עומר

   אם יש לך win 8 אז תוכל לעדכן מהחנות ל8.1 מהבוקר של ה-17. ועם אין לך win 8 אז תוכל לקנות את הדיסק עם התוכנה ביום שלמחרת.(ויש לך שם יפה 🙂 )

 • ניר

  היום נתתי מחשב עם ווינדוס שמונה לפרמוט כדי לשים ווינדוס 7…. לא מתחרט שעשיתי את זה

 • בולי

  אני ינסה השבוע את 8.1. לדעתי זה יהיה נורא כמו הגירסה הקודמת אבל אני יבוא עם ראש פתוח.

 • נתי גל

  האיטיות של MS היא למשל ולשנינה. מה זאת האיטיות הזאת?