הדור השלישי למכשיר מסדרת ה-MX של חברת Meizu הסינית כבר בדרך ובהדלפה של אתר GizChina לרשת, מתברר כי הוא מציג מפרט חזק ומשודרג כיאה למכשיר דגל.

מדובר בממשיכו המוצלח של ה-MX2, אשר היה המכשיר הראשון שהושק מחוץ לגבולות סין והצליח לא מעט בעולם וזכה לביקורת טובות גם כאן בארץ וגם על ידינו בסקירה.

על פי הדיווח, ובדומה לדור הקודים המכשיר יבוסס על את מעבד של סמסונג, והפעם מתומן הליבות  Exynos 5 Octa. יחד עם זאת הוא יצויד במצלמה 13 מגה פיקסל, מסך 5.1" Full HD 1920x1080p, זיכרון RAM 2GB וזיכרון פנימי בנפח משתנה 16GB עד 64GB שאינו ניתן להרחבה, ואם הפרטים נכונים, אז גם הוא הראשון שיציע נפח ענק של 128GB. MX3 ירוץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.2 ועם הממשק המפורסם של Meizu, ה-FlymeOS בגרסה 3.0.  על פי הדיווח, הוא יוצג כבר בתערוכת IFA 2013 שתיערך בחודש הבא.

כזכור, חברת Meizu ידועה אצל רבים כאפל (Apple) הסינית, שכן  עיצוב מכשיריהם מזכיר את ה-iPhone הן בעיצוב המכשיר והן בממשק המערכת. החברה זוכתה לאהדת הקהל בסין ובכל השקת המכשיר משתרכים תורים ארוכים סביב החנויות, דבר אשר מזכירים את התורים בהשקת מוצרי אפל בעולם. כפי שכבר ציינו, מועד ההכרזה צפוי להיות בתערוכת ה-IFA, והערכה כי מחירו של המכשיר צפוי להיות 1999 יואן סיני, שהם כ-$327.