וואווי (Huawei) אמורה להשיק לקראת סוף פברואר את המוצר הראשון שלה ל-2014, וזה אמור להיות טאבלט חדש בשם MediaPad X1.70, שידוע גם בקוד שלו כ-7D-501, טאבלט עם מסך בגודל 7 אינץ' שקצת יותר מתקדם ממה שהחברה הציעה עד עכשיו בתחום הזה. לפחות לפי המראה החיצוני שלו, התמונות שפורסמו לא באיכות גבוהה, הוא קצת דומה דווקא ל-iPad mini.

המסך אמור להציע רזולוציה של 1,920×1,200 פיקסלים, שזה צפיפות לאינץ' של 323 פיקסלים לערך. כמו מכשירים אחרים של החברה, גם ה-MediaPad יהיה מבוסס על מערכת על שבב שמגיעה מחברת הבת שלה HiSilicon. מדובר ב-910, מערכת על שבב שמבוססת על ארבע ליבות Kirin המיוצרות בהתאם לארכיטקטורת ה-Cortex-A9 של ARM במהירות 1.6 ג'יגה-הרץ וליבה גרפית Mali-450. הוא גם מצויד ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד (Android) בגרסה 4.2.2.

הטאבלט אמור להגיע עם מצלמה אחורית של 5 מגה-פיקסלים וקדמית של 1.3 מגה-פיקסלים. הוא יתמוך כמובן ב-WiFi, בלוטות' ו-GPS ויהיה לו חריץ לכרטיס סים דור שלישי. תיתכן גם גרסה של המוצר שתומכת ב-LTE.

לפי האתר הסיני שפרסם את המפרט של המכשיר, המידות שלו אמורות להיות 183.5×103.9×7.5 מ"מ, כך שזה אמור להיות טאבלט דקיק למדי

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.