ב-WWDC, כנס המפתחים השנתי של אפל, הכריזה החברה על iOS 7, הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה הניידת של החברה אשר כוללת שלל חידושים שבניהם ניתן למצוא תמיכה מובנית בבקר שליטה (ג'ויסטיק), תמונה שהגיעה לידי בלוג הגיימינג Kotaku חושפת בקר שליטה תוצרת 'לוג'יטק' (Logitech).

מדובר בכיסוי קשיח בעל שמונה כפתורים – ארבעה כפתורי פעולה, כפתור נוסף שטרם ידוע מה תפקידו וארבעה כפתורי כיוון, החיבוריות לכיסוי מתבצעת באמצעות מחבר ה'לייטנינג' הייעודי של אפל מה שמצביע על כך שמדובר על בקר עבור ה'אייפון 5' וכרגע טרם ידוע אם קיים בקר שכזה גם עבור ה'אייפון 4' מעניין אם הבקר יכלול גם סוללה מובנית, שתטען את המכשיר באמצעות חיבור ה'לייטנינג' ובכך תוכל להאריך את זמן המשחק.

מאכזב לראות שהשליטה תעשה באמצעות ארבעה כפתורי חיצים ולא באמצעות ג'וייסטיק אנאלוגי שבהחלט יכול לתרום לחוויית המשחק, אם כי בוודאי שליטה באמצעות כפתורים פיזיים עדיפה על שליטה באמצעות כפתורים על המסך.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.