רעבים? לייקאיט היא אפליקציית חיפוש מסעדות שלומדת את הטעם הייחודי שלך. האפליקציה מתאימה עבורך המשתמש באופן אישי את תוצאות החיפוש לפי המסעדות וסוגי האוכל שאתם אוהבים.

מנוע חיפוש מתקדם
לייקאיט הינו מנוע חיפוש חכם שלומד להכיר את המסעדות האהובות על המשתמש ומשלב ידע מהרשתות החברתיות כדי להמליץ על מסעדות שאהובות  בקרב מעגל החברים המורחב. ההתאמה נעשית בתחילה לפי דירוג ראשוני והגדרות נוספות שהמשתמש מזין לאפליקציה (כגון: צמחונות / כשרות וכו'). הדירוג מייחד את הטעם האישי של המשתמש, ולאחר מכן, עם כל שימוש נוסף, האפליקציה לומדת להכיר טוב יותר את המסעדות שהוא אוהב ואת המסעדות שחבריו אוהבים.

LikeEatקבלת החלטות חכמה
האפליקציה עוזרת למשתמש לקבל החלטות בעזרת תוצאות חיפוש מותאמות אישית, לפי תוכן שמבוסס על נתונים מהרשתות החברתיות – כך ניתן לראות אילו חברים אהבו את המסעדה, כמה אנשים אהבו אותה וביקרו בה, תגובות והמלצות.

בניגוד למנוע חיפוש רגיל, שמציג תוצאות זהות עבור כל משתמש, מנוע החיפוש החכם לומד להכיר את המשתמש ומציג לו תוצאות שמתאימות במיוחד עבורו, בעזרת איסוף הנתונים המתמשך.

תצוגה מותאמת
יצאת מהעבודה להפסקת צהריים? יש לך חשק עז לבשר ואתה מחפש מקום כשר? אתה לא רוצה לאכול במסעדה יקרה מדי, אבל כדאי שהיא תהיה גם בקרבת מקום. במידה ויש לך כרטיס סיבוס, תוכל גם לחפש מסעדות שפועלות עם השירות. לייקאיט תאפשר לך להתאים את החיפוש כדי למצוא את המסעדה האידיאלית בשבילך.

חוויות חדשות
המטרה של לייקאיט היא להפוך את החיפוש לכלי שפועל לפי טעם אישי ולפי נתונים חברתיים. האפליקציה מגלה בפניך מקומות וטעמים חדשים, לפי מה שחבריך אוהבים, ובכך עוזרת לך לגלות חוויות חדשות שתאהב.

להורדת האפליקציה למכשירי ה-iOS – בחנות האפסטור

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.