שמועות על סמסונג, HTC, ומה לגבי LG? אז הנה הם מגיעות. בחברה הקוריאנית החלו בהכנות לקראת עונת ההכרזות בברצלונה וחושפת בעמוד הפייסבוק שלה הודעה כי סדרה חדשה של מכשירים תחשף בקרוב. ב-LG התייחסו לסדרה החדשה בתמונת כרזה של עטיפת מתנה ובה הכיתוב “New Series Will Be Unveiled” ובתיאור התמונה מזמינה אותנו לצפות להפתעה בלתי צפויה.

דווקא על LG אין לנו ממש מושג מה היא הולכת להציג, שכן אף שמועה עד כה ברשת לא התייחסה לחברה ובעיקר התמקדה בחברות האחרות. אבל אנחנו מנחשים שגם היא תיכנס לזן מכשירי הפאבלטים החדשים עם מסך 5 אינצ’ fHD, או יותר נכון תציג גרסה אירופאית למכשיר ה-Optimus G Pro שנחשף ביפן ואולי גם נראה מתחרה חדש לקטגוריה של הנוט ואף גדול ממנו כמו הדור הבא של מכשיר ה-Optimus Vu. צריך להזכיר גם את ה-Optimus 3D שאמנם לא היה מוצלח במיוחד במכירות אך יש סיכוי שבחברה יחליטו להמשיך עם ליין מכשירי התלת מימד וכמובן גם טאבלטים שהתחום הזה נזנח מעט על ידה בשנה האחרונה.

אמנם המועד הסופי לחשיפה לא נמסר, אבל לפני התערוכה בברצלונה אפשר לומר כי שם בוודאות נראה את הדור הבא.

עדכון: LG שיחררה סרטון טיזר לקראת MWC

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.