ב-LG עובדים לקראת ההכרזה על ה-G3, זאת על-פי הודעה פנימית שנשלחה לעובדי החברה המזמינה אותם להדרכה לקראת ההשקה של מכשיר בעל שם הקוד 'B2'.

האתר Geek.com הצליח להשיג תמונה מתוך הודעה פנימית שנשלחה לעובדי החברה, על-פי הערכות מדובר במכשיר ה-G3, אשר מכונה B2 בהזמנה להדרכה, בעוד HTC וסמסונג כבר מוכנות להשיק את מכשירי הדגל שלהם בתחילת-אמצע אפריל, נראה כי ב-LG מתכוונים להשיק את מכשיר הדגל שלהם מאוחר יותר, שכן ההדרכה נקבעה ל-17 ו-18 ביוני, כך שסביר להניח שההכרזה וההשקה של המכשיר תגיע לקראת סוף הקיץ או הסתיו.

על-פי השמועות ה-LG G3 יכלול מסך בגודל 5.5-אינצ' באבחנה של 2K או 1400×2560, בדומה לקו המכשירים הנוכחי של החברה כפתור הכיבוי וההדלקה וכפתורי עוצמת השמע יהיו בגב המכשיר, המצלמה צפוייה להיות בעלת חיישן של 13 מגה-פיקסל ואת המכשיר יניע מעבד Snapdragon 805.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.