אף שטרם חלפה שנה מהשקתו ולאחר שמועות בנושא, נראה כי הענקית הקוריאנית LG החליטה לסתום את הגולל על אחד מהמכשירים היותר מדוברים שלה השנה ולהעניק לו חשיפה כמעט רשמית, בטרם יוכרז באופן רשמי.

לקראת תערוכת ה-CES המתקרבת במהלכה כפי הנראה יוכרז יורשו של ה-G Flex, המכשיר המעוקל מבית LG, החלה החברה לתלות כרזות באולם הכנסים המרמזות על מכשיר ה-G Flex 2. כמובן, שאין בכרזות עצמן כל אזכור רשמי או פרט אודות המכשיר החדש, אך כפי שניתן להבחין בכיתוב Flex תחת הכרזה עצמה, נראה יזכה המכשיר למעט יותר גמישות ולפינות מעוגלות יותר כפי שעשתה במכשיריה הקודמים.

פרט לעיצוב המכשיר שלא יזכה ככל הנראה למהפך משמעותי, ייתכן כי דווקא יצרנית השבבים קוואלקום כבר רמזה פרטים אודות המכשיר החדש והדליפה כי ישולב בו אחד ממעבדי ה-Snapdragon החדשים ביותר. לא מפתיע במיוחד יש לציין, לאור העובדה כי גם מכשיר ה-Flex הקודם צוייד במעבד ה-Snapdragon 800 של החברה. ייתכן כי גם הפעם LG תעשה שימוש בטכנולוגיית ה-Plastic OLED, אך בעל בהירות גבוהה יותר, בעיקר ובמיוחד מול שמש ישירה.

שמועה נוספת אודות מכשיר ה-G Flex 2, מרמזת כי ייתכן והחברה תקטין את גודל המסך אל מתחת לרמת ה-6 אינץ', כך שיהפוך נגיש יותר עבור לקוחות פוטנציאלים רבים יותר, ובנוסף יזכה לרזולוציית 1080P או ייתכן אפילו QHD.

 

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.