כשבוע וחצי לאחר שחשפה במסגרת כנס CES את G Flex 2, יורשו של ה-G Flex, שחררה LG סרטון רשמי המציג את יכולותיו של המכשיר החדש.

תקראו לזה הצגת יכולות או סתם עוד ניסיון לפרסם את המכשיר החדש, אבל ב-LG מתגאים ביורש החדש. בסרטון הקצר מתגאה החברה ביכולותיו ובביצועיו של המכשיר החדש, אך אינה חושפת נתונים שלא היו ידועים עד כה, כגון: קיבולת הסוללה, רזולוציית המכשיר, איכות המצלמה ועוד פרטים יבשים.

כפי שניתן לראות בסרטון, בחרה החברה להתחיל דווקא במבנה הארגונומי של המכשיר ועד כמה הוא מתאים עצמו לכף ידו של המשתמש . מיד לאחר מכן ממשיכה בתיאור מסך המכשיר שגודלו כזכור 5.5 אינץ', ומראה עד כמה חדה ועמוקה רזולוציית ה-FHD שלו. בנוסף, כמובן, קטע קצר בסרטון מוקדש לטכנולוגיית ריפוי השריטות שמקנה למכשיר את היכולות להעלים שריטות למיניהן מגבו בזמן של עד עשר שניות, ולא שוכחת להזכיר גם את המצלמה המצוידת בעדשת OIS לייצוב תמונה ומניעת רעידות, ואת נורית ה-LED הכפולה והמיקוד בלייזר.

שאר הפרטים אותם בחברה החברה להציג, יבשים למדי כאמור. כך, מצוין כי בלבו של המכשיר המערכת על שבב Snapdragon 810 בארכיטקטורת 64 ביט, וקיבולת הסוללה נאמדת ב-3,000 מילי-אמפר/לשעה. בסוף הסרטון בוחרת החברה להדגים את יכולת מערכת ריבוי המשימות המשופרת ואת העובדה כי המכשיר מריץ את גרסת האנדרואיד האחרונה מבית גוגל – Lolipop 5.0.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.