היצרנית הקוראנית LG ממשיכה בסדרת ההכרזות. אחרי ההשקה של ה-Optimus G Pro בקוריאה, מכריזה החברה על זוג מכשירים חדשים, ה-Optimus F5 ו-Optimus F7, הממשיכים של סדרת ה-L הקודמת. כפי שהבטיחה, מדובר בסדרה חדשה שנועדה להביא גם לסדרות הזולות תמיכה בתקשורת הדור הרביעי LTE ויוצגו כבר בשבוע הבא בתערוכת הסלולר בברצלונה.

לשניהם מראה קלאסי ופשוט וההבדלים בינם מסתכמים בגודל המסך והביצועים. ה-Optimus F5 יהיה מכשיר סמארטפון בעל מסך מגע 4.3 אינצ' מסוג IPS האיכותי, ורץ על מעבד כפול ליבה 1.2G עם זיכרון 1 ג'יגה וכולל מצלמה 5 מגה פיקסל, זיכרון 8 ג'יגה לאחסון ויושק ברבעון השני של השנה.

לעומתו, ה-Optimus F7 מעט גדול יותר ומגיע עם מסך מגע 4.7 אינצ' ומצויד במעבד כפול ליבה 1.5GHz, מצלמה 8 מגה פיקסל ו-2 ג'יגה ראם, ושניהם יגיעו עם מערכת האנדרואיד בגרסה 4.1.2 עם ממשק מותאם של LG. ה-F7 יושק מעט אחרי ה-F5 בשווקים נבחרים, מחירם לא פורסם.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.