השבוע קיימה חברת רונלייט, היבואנית הרשמית של LG בישראל, מפגש היכרות עם מכשיר ה-LG G3 החדש שהוכרז בתחילת החודש וסיפקה לראשונה פרטים לגבי השקתו בישראל, במיוחד לאור ההצלחה הרבה לה זכה מכשיר ה-LG G2 בשוק המקומי.

ה-G3 עבר שדרוג עיצובי. אמנם קווי המתאר נשארו כמעט זהים, ועדיין מדובר בפלסטיק, אבל הגימור הוא דמוי אלומיניום מוברש אשר מקנה לו עיצוב יוקרתי יותר בלי להכביד על המשקל כפי שמורגש ב-HTC One. בארץ הוא יושק בצבעי שחור ולבן, ובהמשך יגיע גם צבעי הזהב, הבורדו והסגול וגם צבע אלומיניום מתכתי.

מהשימוש הקצר שלנו גילינו כי מסך ה-QHD החדש שבגודל 5.5 אינץ’ נראה איכותי מתמיד ועדיין למרות שהוא גדל ב-0.3 אינץ’ מהדור הקודם הגודל הפיזי לא השתנה בהרבה, כך גם משקלו גדל ל-149 גרם במקום 143 גרם.

המערכת על שבב של המכשיר היא ה-Snapdragon 801 מרובעת הליבות. הוא יוצע בארץ עם זיכרון עבודה של 2  ג'יגה-בייט או 3 ג'יגה-בייט לדגם עם 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. בגבו המצלמה בעלת רזולוציה של 13 מגה פיקסל המשלבת לראשונה התמקדות באמצעות קרן לייזר המספקת יכולת להתמקדות מהירה, זאת בנוסף למייצב תמונה אופטי וכן צילום וידאו ב-4K.

עוד בנושא:

בניגוד לסמסונג שהציגה את ה-Galaxy S5 LTE-A, לדברי רונלייט אומרים כי לא תושק בארץ ובשאר העולם גרסה משודרגת של מכשיר ה-G3 שמצויד ב-Snapdragon 805. אנשי החברה לא יכלו להבטיח לנו דבר בנוגע לקוריאה, שם הדברים מתרחשים במנותק מן העולם, אבל אם אתם מחכים ל-G3 משודרג ואין לכם שום דרך לייבא מכשיר כזה (אם יושק בכלל) מקוריאה הרחוקה, כדאי לכם להפסיק לחכות.

מחירו של המכשיר עדיין אינו ידוע ולפי הערכות  מוקדמות הוא יעמוד בין 3,200 ל-3,600 שקלים והוא יושק בתחילת חודש יולי בישראל. את ההתרשמות שלנו ממנו תוכלו לראות בסרטון הבא.

כתב: עדן גוטליב