בעוד בעולם ממתינים להכרזתו של ה-LG G3 mini, מכריזה היצרנית הדרום קוריאנית על דגם חדש ומוקטן למכשיר הדגל הנוכחי: LG G3 Beat לדגם במזרח ו-G3 s לדגם האירופאי. למרות דמיונו הרב ל-G3, זהו מכשיר המיועד לפלח שוק הביניים המציע מסך גדול לצד מפרט אמצע ומחיר נמוך יותר.

"יצרני הטלפונים החכמים לא יכולים להתעלם מפלח זה של השוק אשר גדל בצורה ניכרת ומיועד לצרכנים שרוצים את האיזון הטוב ביותר בין מחיר, תכונות וביצועים", אמר ג'ונג-סאוק פארק, נשיא ומנכ"ל חטיבת האלקטרוניקה בתחום המובייל ב-LG. "ה-G3Beat מייצר את המחויבות שלנו לשוק הביניים הדורש טכנולוגיה בשלה, מותג מוכח, חידושים ומחיר אטרקטיבי, והכל במכשיר אחד."

ה-G3 Beat / G3 s מציג מפרט הכולל מסך 5 אינץ' 720p, שבב מרובע ליבות Snapdragon 400 1.2GHz, זיכרון עבודה (RAM) בנפח 1GB, אחסון פנימי 8GB וחריץ הרחבה מסוג microSD. המכשיר גם מצויד במצלמה בגב המכשיר 8 מגה פיקסל עם אותו חיישן לייזר פוקוס הקיים ב-G3 וכן מצלמה קדמית 1.3 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2,540mAh. הוא ירוץ עם ממשק ה-LG UX החדש על גבי מערכת האנדרואיד בגרסת 4.4.

גרסת ה-G3 Beat תהיה זמינה במדינת הבית של  LG החל ממחר, ה-18 ליולי ודגם ה-G3 s יגיע לאירופה בשבועות הקרובים.

שתף:

LG G3 Beat

ה-LG G3 Beat המוכר גם בשם G3 s הוא מכשיר ביניים של LG המתאפיין במסך בגודל 5 אינץ' 720p, שבב מרובע ליבות Snapdragon 400, זיכרון עבודה 1GB RAM ואחסון 8GB. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל ורץ על מערכת האנדרואיד עם ממשק ייעודי.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • יוס

  מפרט חלש ביותר.. קרוב לזה של moto G.
  אם יעלה יותר מ300 דולר הוא לא שווה את התווית שלו.

 • משה

  5אינץ זה מיני מה רציני ההגדרות של המיני משתנות עם הזמן

 • בורה

  5 אינצ' .. דגם מוקטן???

  • G3 BEAT ..

   זה לא אמור להיות מיני !!! זאת גירסה לשוק ביניים וברגע שהמסך קטן יותר
   המחיר קטן יותר -זה נראה לך אמור להיות דגם מיני ? אפילו לא כתוב לך מיני –
   זה לא G3 mini -היום כולם רוצים מסכים גדולים ומחיר נמוך !!!

 • מחיר?