הטרנד הנוכחי בתחום הסלולר של ימינו הוא יצירת מכשיר קטן ומוזל יותר לקהל יעד שאין באפשרותו לרכוש את מכשירי הדגל היקרים של החברות. החל מסמסונג עם ה-Galaxy S 4 Mini, דרך HTC עם ה-HTC One Mini, וכלה באפל, שידועה בעמידתה על שלה ועל אי הסחפותה אחרי טרנדים כאלו או אחרים, עם ה-iPhone 5C. היה זה רק עניין של זמן עד ש-LG תוציא גרסא מוקטנת לספינת הדגל שלה, ה-LG G2, אך עד עכשיו מה שהיה לנו הם רק כמה שמועות בלתי מאומתות בעליל. ובכן, נראה שזה הסוף.

בתמונה שנחשפה בעמוד הפייסבוק הרשמי של LG Mobile, מה שמוכיח באופן חד וחלק שהיא אכן אמיתית, נחשף המכשיר החדש. התמונה היא בעצם אוסף של ארבע תמונות של חפצים גדולים לצד קטנים, כאשר אחת מהן היא תמונה של ה-G2 לצד הדגם המוקטן שלו. מה שיותר מעניין הוא הכיתוב שפורסם עם התמונה: "Experience the MINI. Mobile World Congress. 2014-02-24", שמעיד גם על תאירך וגם על המוצר אותו אנו צפויים לראות.

על פי השמועות, ה-G2 Mini יכלול מסך בגודל 4.7 אינץ' (לא כל כך מיני), מעבד Snapdragon 800 SoC ו-2GB של זכרון RAM. מחירו טרם נחשף, אך סביר להניח שנדע הכל בעוד ימים ספורים בתערוכת MWC המתקרבת.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
  • מישהו

    לפי היחס בתמונה הוא לא נראה יותר מ4.3 אינץ'

  • יוסי כהן

    וכמובן שלא יראו את הצד הקדמי שלו שכן בטח הוא נראה מגושם כמו כל מכשירי המיני בגלל שמסכו תופס חלק קטן משטח הטלפון. או לפחות ככה זה בסדרת הגלאקסי מיני: השוליים אותו דבר במיני וברגיל מה שגורם לאשלייה שלמיני יש שוליים עבים במיוחד(ביחס למסך).
    בינתיים למוטורולה דיפיי שהיה לי יש את ניצול שטח המסך הכי טוב שראיתי ואיכות הבניה הכי טובה שראיתי(יכולת תיקון 10\10!!!!)