לא ממתינה ל-IFA: היצרנית הדרום-קוריאנית הכריזה היום על זוג מכשירים מסדרת ה-L Series לשוק הביניים: ה-LG L Bello ו-LG L Fino. שני המכשירים מציגים את העיצוב המוכר של ליין הטלפונים האחרונים שלה עם כפתורי השליטה שעברו לגב המכשיר לצד מאפייני הממשק השונים כמו KnockCode לפתיחת המסך בצירוף של הקשות, Quick Circle, כיסוי חכם המאפשר שימוש וביצוע פעולות בסיסיות מבלי לפתוח את הכיסוי ועוד.

LG L Bello הוא הגדול מבין השניים ומציע מסך בגודל 5 אינץ’ עם רזולוציה של 854 על 480 פיקסלים, שבב מרובע ליבות 1.3 ג’יגה הרץ, וזיכרון עבודה של 1 ג’יגה-בייט. בגבו מצלמה 8 מגה פיקסל, בקדמתו מצלמה 1 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2,540mAh. הוא יוצע בצבע שחור, לבן וזהב.

לעומתו, ה-LG L Fina עם מסך 4.5 אינץ’ ברזולוציה 800 על 480 פיקסלים, שבב מרובע ליבות 1.2 ג’יגה-הרץ וזיכרון עבודה של 1 ג’יגה-בייט. המצלמה בגבו 8 מגה פיקסל גם כן אך בקדמתו היא VGA בלבד. הסוללה בהספק של 1,900mAh והוא יוצע בצבע שחור, זהב, אדום, לבן וירוק.

שני הדגמים תומכי דור 3, בעלי אחסון פנימי של 4 ג’יגה-בייט וירוצו על גרסת האנדרואיד 4.4.2. הם יושקו במספר מדינות כבר החודש ונצפה לראות אותם בתערוכת IFA בחודש הבא. מחירם עדיין לא פורסם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.