סוף עידן ה-זוק (ZUK). כשנתיים לאחר השקתו, ולאחר שהושקו במסגרתו 5 מכשירים לא רעים בכלל, החליטה לנובו (Lenovo) לחסל את המותג שכיוונה אל עבר השוק הצעיר. מעתה והלאה כל הטלפונים שהחברה תוציא לשוק ימותגו תחת השם מותג 'לנובו מוטו' (Lenovo Moto). החברה התכוונה גם כך לאחד את מוטורולה (Motorola) תחת כנפי מותג אחד, אבל ההערכות עד עתה היו שהיא דווקא תשמור על המותג זוק בפני עצמו.

לנובו אמנם לא בישרה על המהלך הכולל הזה באופן רשמי, אבל הפרטים על כך זלגו לרשת החברתית הסינית Weibo שם לרבים מבין ראשי ומנהלי החברות בשוק הטלפונים הסיני יש חשבונות.

דבר אחד יישאר כנראה מהסדרה בכל זאת. לפי ציוטו של אלכס צ'ן יו, אחד מסגני הנשיאים בחברה, ממשק המשתמש של המכשירים הללו, המכונה ZUI, ישולב ככל הנראה במכשירים החדשים של החברה שישווקו תחת המותג 'לנובו מוטו'.

לנובו הייתה אמורה להכריז בחודשים הקרובים על ZUK 3, אבל זה כבר לא יקרה, אלא אם המכשיר יוצע תחת המותג החדש, המאחד. המכשיר האחרון עליו הכריזה במסגרת הזו היה ZUK Edge. זה קרה בדצמבר 2016.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.