לנובו (Lenovo) חשפה רשמית את מכשירי שוק הכניסה החדשים שלה: Moto E4 ו-Moto E4 Plus, המציעים מפרט בסיסי ומחליפים את הדגם האחרון בסדרת Moto E שהושק בשנה שעברה.

הדגם המסקרן מבין השניים הוא כמובן Moto E4 Plus, אשר מצויד בסוללה בעלת קיבולת מאסיבית של 5,000 מיליאמפר/שעה. לשם השוואה, מכשיר שוק הביניים Moto Z2 Play שהוכרז בשבוע שעבר, מגיע עם סוללה בקיבולת 3,000 מיליאמפר/שעה. בדגם  Moto E4 הסוללה היא 2,800 מיליאמפר.

Moto E4 Plus גם מגיע עם מסך גדול יותר – 5.5 אינץ' ברזולוציית HD לעומת 5 אינץ' בדגם ה-Moto E4. יש לו מצלמה איכותית יותר בעלת 13 מגה פיקסל לעומת 8 מגה פיקסל ב-Moto E. ההבדל האחרון הוא במטען המסופק בערכה ובעוד Moto E4 Plus מגיע עם מטען 10 וואט, Moto E4 מגיע עם מטען 5 וואט, זאת למרות כי שניהם תומכים בטעינה מהירה.

בניגוד לדורות הקודמים, שני המכשירים מיוצרים מאלומיניום בעלי עיצוב מתכתי יוקרתי זאת במקום השימוש בחיפוי פלסטיק. הם גם חולקים את אותה מערכת על שבב MT6737 של מדיה-טק (MediaTek) המצוידת במעבד מרובע ליבות. זיכרון העבודה גם הוא משתנה ומגיע 3 ג'יגה-בייט ב-Moto E4 Plus לעומת 2 ג'יגה-בייט ב-Moto E4. לשניהם אחסון בנפח 16 ג'יגה-בייט הניתן להרחבה בכרטיס microSD, מערכת האנדרואיד 7.1.1 ותומכים בשימוש בסים כפול ברשת הדור הרביעי.

ההשקה בחנויות תתרחש בחודש הבא במחיר התחלתי של 129 דולר ו-179 דולר בהתאמה (455 / 630 שקל).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.