גלקסי אס 7 - Galaxy S7

סוס מנצח לא מחליפים? תמונות יחסי ציבור שהודלפו בידי המדליף הסדרתי evleaks מאשרות את עיצובו של מכשירי הדגל הבאים של סמסונג (Samusng), המזכירים למדי את מכשיר הדגל הנוכחי בסדרת הגלקסי.

למרות כי נותר קצת פחות מחודש עד אשר סמסונג תכריז על צמד המכשירים המדוברים של השנה הנוכחית (או יותר), נראה כי זו מתכוונת להישאר עם עיצוב זהה למדי למכשירי הדגל הקיימים, לצד שינוי קל בכפתור הבית, אך לא באופן קיצוני. זאת, ייתכן ולאור הסופרלטיבים הרבים אותם קיבלה השנה עם השקתם של מכשירי ה-Galaxy S6 ו-Galaxy S6 Edge.

לפי הדיווח, ייתכן כי בכוונת סמסונג להגדיל את מסך Galaxy S7 Edge עד לגודל של 5.5-5.7 אינץ', בהשוואה ל-5.1 אינץ' שליווה את מכשיר האדג' הנוכחי – מה שאולי מרמז כי בכוונת החברה לוותר השנה על דגם אדג' פלוס שהושק בסמוך למכשיר ה-Galaxy Note 5 אשתקד. מכשיר ה-Galaxy S7 לעומת זאת לא צפוי לגדול עוד יותר ויישאר כפי הנראה בגזרת ה-5.2/5.1 אינץ'. כמו כן, שני המכשירים המדוברים צפויים לכלול מסך ברזולוציית QHD.

Samsung-Galaxy-S7-and-Galaxy-S7-edge

מלבד לתמונות המודלפות, גורמים אחרים מעריכים כי סמסונג תגדיל משמעותית את קיבולת הסוללה של צמד המכשירים החדשים, כשזו תעמוד כעת על 3000 מיליאמפר/שעה ב-Galaxy S7 לעומת 2550 מיליאמפר/שעה בדגם הקודם ו-3700 מיליאמפר/שעה ב-Galaxy S7 Edge לעומת הקודם – נתון הגיוני בהתחשב בעובדה שהיצרנית אכן תגדיל את המסך, מה שיצרוך כוח סוללה גדול יותר מטבע הדברים.

הדיווחים האחרונים מעידים על כך כי המכשיר ירוץ על מערכת על שבב Snapdragon 820 או Exynos 8890 (בהתאם לאזור), זיכרון עבודה מוגדל של 4 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית ברזולוציה של 20 מגה-פיקסל עם חיישן של סוני, תמיכה בכרטיס זיכרון חיצוני וכן מסך מגע רגיש ללחיצות – תכונה הקיימת כידוע ב-iPhone 6s.

 

Samsung Galaxy S7

מכשיר ה-Galaxy S7 של סמסונג הוא בעל מפרט הכולל מסך 5.1 אינץ' ברזולוציה QHD, שבב מתומן ליבות עם 4 ג'יגה-בייט RAM, מצלמה 12 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע וחזרתו של חריץ הזיכרון. הוא ירוץ על גרסת האנדרואיד 6 עם הממשק המותאם TouchWIZ וגוף חסין למים עד עומק של 1.5 מטר.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.