שמועות על שעון ראשון מבית פיטביט (Fitbit) צצו כבר לפני מספר חודשים, כנגד טענות על כך שהחברה דחתה את ההשקה. כעת הצליח להשיג אתר Yahoo Finance סדרה של תמונות בו נראה השעון החדש, שהוא ככל הנראה שעון חכם מלא (ולא צמיד כושר), אשר נראה כמו גירסא מעודכנת לשעון ה-Fitbit Blaze של החברה.

גוף השעון (ששמו הפנימי בחברה הוא Higgs) הוא בצורת ריבוע עם פינות חדות וכפתורים מרובעים בצדדים, והוא ככל הנראה עשוי מאלומיניום, יחד עם רצועת גומי משולבת – עיצוב ייחודי שמבדיל אותו משאר המכשירים בשוק, אבל גם נראה מעט יותר מגושם ולא נוח. השעון החדש יכיל תצוגה עם בהירות גבוהה במיוחד של 1,000 ניט, שבב GPS משולב וחיי סוללה של 4 ימים. לא ברור עם השעון עמיד נגד מים, ובאיזה תקן.

גורמים ביאהו מעריכים כי השעון החדש, שאמור להתחרות ב-Apple Watch ו-Android Wear, מיועד ללקוחות פרימיום ולכן גם מחירו יהיה בהתאם – כ-300 דולר, שהם כמו מכשירי Android Wear אבל פחות מה-Apple Watch. החברה מיהרה להגיב לתמונות שהודלפו, אך לא אישרה או הכחישה את קיומו של השעון: "אנחנו יודעים שיש הרבה עניין בכניסתנו לתחום השעונים החכמים, ואין לנו חדשות לחלוק כרגע", אמר נציג החברה.