בהשמע המילה למבורגיני (Lamborghini), וודאי תעורר בנו אסוציאציה של רכבים מפוארים, מהירויות גבוהות, מושבים מעור וכל הטוב שיש לעולם הגלגלים להציע. אולם כעת החברה נכנסת לעסקי הסלולר ומשיקה מכשיר בתג מחיר של לא פחות מ-6000 דולרים (כ-23,000 ש"ח).

למרות שזו למעשה לא הפעם הראשונה שלה בתחום, ללא ספק זהו בין המכשירים היקרים ביותר שלה. המכשיר החדש, Tauri 88 שמו, מכוון לפלח השוק הגבוה מטבע הדברים, ותוכנן כולו באיטליה. הוא מציע לרוכשיו המאושרים (והמעושרים) עיצוב הכולל גוף עשוי כולו שכבת ברזל חזקה (ולא אלומיניום כנהוג בחברות ה"זולות") הניתנת לבחירה בשלושה צבעים עיקריים (זהב, כסוף ושחור) כאשר הוא מחופה בעור יוקרתי במגוון צבעים.

Tonino Lamborghini 2

מלבד מסך ה-5 אינץ' באיכות 1080P, תחת מכסה המנוע ניתן למצוא שבב מרובע ליבות המבוסס על ערכת השבבים Snapdragon 801, זיכרון עבודה (RAM) בנפח של 3 ג'יגה-בייט וזיכרון אחסון פנימי של 64 ג'יגה-בייט ללא אפשרות להרחבה ומערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד. גולת הכותרת היא למעשה שני דברים: סוללת המכשיר שמגיעה בקיבולת של 3400 (!) מילי-אפר, שלדברי החברה תספיק לכ-35 שעות דיבור רצופות ומצלמה אחורית בעלת חיישן OIS של 20 מגה-פיקסל מתוצרת סוני. גם במצלמת הסלפי הקדמית השקיעה החברה וציידה אותה ברזלוציה של לא פחות מ-8 מגה פיקסל.

אנקדוטה מעניינת טמונה דווקא בשם המכשיר ובכמות המכשירים אותם ייצרה החברה, שנאמדת ב-1947 יחידות בלבד. Tauri (שם המכשיר כאמור), הוא בנו של מייסד החברה שנולד, ניחשתם נכון – בשנת 1947. כך שאם במקרה תכננתם להניח את ידכם על מכשיר כזה – כדאי שתזדרזו.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.