הטרנד שהחל ה-Atrix ( או מודו אם ממש נדייק) מתחיל לחלחל ליצרניות נוספות, ואחרי Asus עם ה-Padfone (שלא שמענו ממנו מאז), מגיע גם המוצר המשולב של KT Spider. הקונספט של החברה משלב את היכולות של שתי היצרניות (Asus ו-Motorola), כאשר מכשיר סמארטפון יחיד וחזק מתממשק למגוון מוצרים אחרים שהופכים אותו למוצר חדש ושונה לחלוטין.

בתערוכה הציגה החברה את היכולת של הסמארטפון להתממשק למחשב לפטופ כמו במכשיר ה-Atrix המספקת לו מקלדת מלאה, מסך גדול וסוללה נוספת המטעינה את המכשיר, כשהכל עטוף בממשק יחודי המותאם לכך. המכשיר יושב בחלקו הקדמי ומסך המגע מתפקד כמשטח מגע בדומה לאלו הקיימים במחשבים הניידים. למי שמעדיף טאבלטים, ה-Spider PAD הוא עמדת עגינה הנראית כמו טאבלט, ומספקת למכשיר מסך מגע בגודל 10.1 אינצ', כשמאחור ישנו חריץ המתאים להכנסת המכשיר פנימה, ובכך אנו מקבלים טאבלט לכל דבר.

בזאת לא הסתכמו הדברים כשהציגה החברה גם עמדת עגינה לגיימרים המספק לסמארטפון בקרים וכפתורי משחק בדומה לג'ויסטיק של ה-PlayStation וכך יש לנו קונסולת משחקים ניידת.

הטופ שבטופ
כדי שיוכל להפעיל את כל עמדות העגינה הללו, היצרנית בחרה חומרה חזקה למדיי, כזו שחזקה יותר מרוב המכשירים הנמכרים כיום הפועלים על מערכת האנדרואיד. למכשיר מסך מגע בגודל של 4.5 אינצ' ברזולוציה מדהימה של 1280×800 ומריץ מעבד כפול ליבה 1.5GHz מבית Qualcomm מסדרת ה-Snapdragon. רוצים עוד? למכשיר זיכרון 1GB RAM ו-16GB אחסון פנימי ונמדד בעובי של 9.3 מ”מ.

קרא עוד:  וואן פלוס מציגה יכולת טעינה איטית כדי לשמור על חיי הסוללה

המכשיר המרשים הזה לא יגיע לפני סוף השנה הנוכחית, ולמרות שהוא קורא תיגר לרוב המכשירים הקיימים בשוק, הוא יגיע לקוריאה הרחוקה בחודש דצמבר, ולמערב הוא יגיע, אם בכלל רק בשנה הבאה. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.