יצרנית חדשה בשוק הטלפונים: חברת קודאק (Kodak) חשפה אמש את מכשיר הטלפון הראשון שלה תחת שמה המוכר לרובנו מתחום המצלמות. המכשיר החדש, באופן לא מפתיע, מיועד לשוק הביניים אך עם יכולות צילום איכותיות יותר מהסטנדרט ויישום ניהול ועריכת תמונות מתקדם כמו גם הדפסה ושיתוף ברשתות החברתיות.

Kodak IM5 בעל מראה סולידי ועיצוב בקווים ישרים. הוא מצויד במסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציה 720p, רץ על שבב Octa Core של מדיה-טק בתדר 1.7 ג'יגה-הרץ, זיכרון עבודה של 1 ג'יגה-בייט ואחסון פנימי של 8 ג'יגה-בייט עם אפשרות הרחבה.

המצלמה בגבו היא בעלת 13 מגה פיקסל עם פלאש LED התומכת בצילום וידאו ב-HD ואילו הקדמית 5 מגה פיקסל. המכשיר ירוץ על גרסת האנדרואיד 4.4 KitKat ובחברה מבטיחים שדרוג לאנדרואיד 5.0.

המכשירים לא ייוצרו ויפותחו על ידי קודאק עצמה, אלא על ידי חברת Bullitt Mobile מאנגליה שרכשה את הזכויות, והיא זו שגם אחראית על מכשירי CAT החצי-מוקשחים של חברת הענק Caterpiller. הוא יושק בחודש מרץ הקרוב באירופה וארה"ב במחיר של 249 דולרים.

תמונה: sagmart

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.