מיקרוסופט (Microsoft) אמנם שמה סוף להרפתקה שלה עם מכשירי נוקיה (Nokia) הזולים, כשמכרה את הזכויות לחברת בת של פוקסקון (Foxconn), והיא אמנם לא תייצר טלפונים יותר תחת המותג Lumia, אבל היא כזכור הכריזה שהיא כן תשיק טלפונים מתקדמים תחת מותג ה-Surface המוצלח שלה. אבל, הטלפון הראשון תחת השם הזה לא אמור להגיע לשוק לפני אפריל 2017.

עם זאת, תמונה שפרסם המשתמש nokibar באתר הרשת החברתית הסינית ביידו (Baidu) היא, לטענתו, תמונה שמציגה את העיצוב הסופי של המכשיר, כפי שהוא אמור להיות מושק בעתיד הלא כל כך רחוק. מדובר במדליף שכבר הוכיח את עצמו בעבר, כך שההערכה היא שהתמונה הזו היא אותנטית – אם כי לאור הזמן הרב שנותר עד להשקה, אפשר לצפות לשינויים. או שלא.

מה אפשר לראות בתמונה זה מחבר USB-C ומצלמה אחורית בעיצוב שדומה לזה של ה-Lumia 950XL. כיסוי ההגנה דומה, לפי אלו שמכירים היטב את מוצרי החברה, לזה של ה-Lumia 930.

הדלפה קודמת, באתר Mobipicker, טענה כי ה-Surface Phone יושק עם Snapdragon 830 העתידי, מסך 5.7 אינץ' ושלושה דגמים: 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה/32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה/128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון, 8 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה/500 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. אם התצורה האחרונה גורמת לכם להטיל ספק בדיווח הזה, כנראה שאתם ממש לא לבד.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.