חברת iRiver שהייתה אחת המובילות בעבר בשוק נגני מדיה, נכנסת יותר ויותר לתחום המחשבים האישיים והשיקה לראשונה טאבלט בגודל 7 אינצ’, הזהה במפרט ובמחיר לנקסוס 7. ממש בדומה לחברת Archos הצרפתית שעשתה את המעבר לפני מספר שנים, iRiver מגיעה אמנם מעט באיחור אך עושה את השינוי הנדרש שכן מאז כניסת המסארטפונים, הדרישה בשוק לנגני מדיה ירדה באופן דרסטי וכבר הם אינם מספקים את הדרישות הגבוהות של המשתמשים.

הטאבלט המכונה WOWTab הוא בעל מסך 7 אינצ’ מסוג IPS ברזולוציה 1280×800, מעבד מרובע ליבה 1.2GHz טגרה 3, זיכרון 1 ג’יגה ראם, 16 ג’יגה אחסון פנימי, תקשורת WiFi b/g/n, Bluetooth 4.0 ו-GPS, מצלמה 2 מגה פיקסל קדמית, סוללה 4,000 מיל-אמפר ומערכת האנדרואיד 4.1 Jelly Bean. פלוס שיש ל-WOWTab בהשוואה לנקסוס 7 היא האפשרות להרחיב את זיכרון המכשיר עם חריץ microSD.

אמנם מדובר במפרט ממוצע, והדור החדש כבר מעבר לפינה, אבל במחיר הצפוי של $230 לערך, הוא נשמע יחסית משתלם. iRiver תשיק תחילה את הטאבלט בארץ מולדתה (קוריאה), ובהמשך ייתכן כי גם בארה”ב, שם ייתכן כי מחירו ירד עוד יותר בעת ההשקה על מנת להתחרות בשוק הטאבלטים כאלטרנטיבה מול נקסוס 7 והקינדל של אמזון. (iRiver)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.