מחממים מנועים: אף שרק בעוד כשלושה חודשים צפויה אפל (Apple) לחשוף את מכשירי ה-iPhone 7, השמועות אודותיהם מגיעים לנקודת רתיחה.

מדי שנתיים נוהגת אפ לרענן את ליין המוצרים שלה בעיצוב חדש, אולם על פי הדיווח של ה-WSJ, הפעם החברה לא תעדכן את עיצובו של האייפון הבא אשר יישאר זהה לדגמים הנוכחיים, והסיבה היא שאת השינויים הגדולים היא שומרת דווקא ל-iPhone 7s שיוצג בשנה הבאה, בחגיגות העשור לאייפון. עוד אומרים ב-WSJ כי השמועות אודות הסרת שקע האוזניות אכן נכונות וכי זה יקרה כבר באייפון הקרוב – דבר שיתרום לקיצוץ משמעותי מעוביו ובנוסף האייפון יזכה לעיצוב החסין כנגד מים ואבק.

אם הדיווחים אודות הסרת שקע האוזניות אכן נכונים, דיווח אחר מעלה השערה כי אפל תשלב באריזת האייפון גם מתאמי אוזניות מחיבור 3.5 מ"מ לחיבור Lightning, מה שיסייע למעבר, אך מצד שני ימנע מהמשתמשים להאזין למוזיקה ולהטעין את המכשיר במקביל.

פרט נוסף אותו ניתן לדלות מהדיווח וכבר עלה מספר פעמים בדיווחים קודמים, מאשר את השמועות כי במכשיר מדגם הפלוס, בגודל 5.5 אינץ', תשלב החברה לראשונה זוג מצלמות, בדומה ל-Huawei P9 וכן יש סיכוי כי לראשונה תגדיל אפל את הקיבולת במכשירי הדגל הבאים עד לנפח המקסימלי של 256 ג'יגה-בייט, כשתוותר על קיבולת ה-16 ג'יגה-בייט הבסיסית לטובת 32 ג'יגה-בייט.