פחות מחודש לאחר שאפל שחררה את גרסת הבטא הראשונה ל-iOS 8, וכבר היא משחררת למפתחים את גרסת הבטא השנייה. בעדכון החדש הוסיפה אפל את מקלדת ה-QuickType ל-iPad והחליטה כי יישום ה-Podcast יהיה כחלק מהמערכת כברירת מחדל.

לפי הדיווחים ברשת ממפתחים זריזים שכבר התקינו את העדכון החדש, iOS 8 beta 2 מגיעה לראשונה עם יישום ה-Podcast (פודקאסט) מובנה במערכת ההפעלה, ובשל כך גם לא ניתן להסירה. גם יישום הספרים iBooks שהיה עד לאחרונה כיישום הזמין להורדה ב-AppStore, הפך ב-iOS 8 לחלק מובנה מהמערכת, כך אפל מרחיבה את כמות היישומים שהיא מתקינה בה מראש.

עוד מגיעה גרסה זו עם מקלדת QuickType החדשה ל-iPad, זאת אחרי שהייתה זמינה למשתמשי ה-iPhone בבטא הראשונה. ה-QuickType מביאה יכולת חיזוי והמלצות להקלדה, היא לומדת את העדפות המשתמש והמילים הפופולריות בהקלדה במערכת.

שינוי נוסף נוגע לדפדפן הספארי, שם נוספה האפשרות לשמירת מועדפים מהירה על ידי לחיצה ארוכה על כפתור המועדפים וכן אפל חסמה את האפשרות שהדפדפן יעביר את המשתמש אוטומטית לחנות האפליקציות כפי שהיה עד כה, אפשרות שמפתחי אפליקציות ואתרים ניצלו לעיתים לרעה.

iOS 8 בטא 2 מתקנת באגים שונים שהתגלו בבטא הראשונה וקריסות שהיו ונתגלו בשימוש במקלדות צד שלישי. ההורדה זמינה דרך ערוץ הבטא של באתר הפיתוח של אפל או בהורדה אוטומטית (OTA) לבעלי הבטא הראשונה במכשירים התומכים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.