אינטל חשפה את Intel Solid-State Drive 730 Series, כונן מצב מוצק רב עוצמה ורב ביצועים המיועד לגיימרים.

שחקני מחשב רוצים שהמשחקים שלהם יעלו במהירות, מבלי שיאלצו לבזבז זמן בצפייה במסך מתמהמה במעבר בין רמות ושלבים או במעבר בין אזורים במשחק. ה-Intel SSD 730 Series מגביר את הביצועים בכמה אופנים:

1. ראשית, ארכיטקטורת SSD מספקת ביצועים עקביים. כל אימת שמתבצעת גישה לכונן, גיימרים יכולים להיות בטוחים שהביצועים ממצים את מלוא הפוטנציאל ללא קשר לתהליכי ניהול NAND כגון איחוי או איסוף פסולת (garbage collection). ארכיטקטורה זו מספקת זמן אחזור נמוך מאוד לגישה לנתונים המונע שיהויים (latency) – תכונה שגיימרים מעריכים מאוד.

2. שנית, אינטל נקטה צעדים משמעותיים לכוונון הקושחה באמצעות הסרת תכונות לא חיוניות למחשב, והגבירה את מהירות בקר ה-SSD ואת תדרי אפיק ה-NAND בכדי לדחוף את ביצועי הכונן למקסימום.
ה-Intel Solid-State Drive 730 Series מציע מהירות של -600MHz בבקר ו-100MHz ב-NAND. מבדיקה של אינטל עולה כי בעקבות ביצוע ההתאמות של הקושחה חל שיפור של 50% במהירות הבקר לעומת תדרי הפעלה סטנדרטיים של בקר מהדור השלישי, ושיפור של 17% במהירות ה-NAND.

אספקת ה- Intel SSD 730 Series ללקוחות תחל ב-18 במרס, 2014.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.