לראשונה מאז היווסדה ב-2010, הציגה אפליקציית אינסטגרם (Instagram) עדכון גירסה חדש, מספר 8, אשר משנה לחלוטין את העיצוב והנראות של ממשק המשתמש. בראש ובראשונה, האייקון של האפליקציה השתנה לאנימציה שטוחה וחדה, אשר עדיין מציג צורה של מצלמה אבל כעת הוא משורטט בקווי מתאר בלבד על גבי רקע צבעוני של כחול, סגול, אדום וצהוב.

אלא שכמעט בניגוד מוחלט ללוגו, ממשק המשתמש של האפליקציה השתנה לצבעי שחור ולבן בלבד עם סמלים פשוטים יותר, כשהמטרה היא לאפשר להתמקד בתוכן. בבלוג החברה פורסמה הודעה רשמית בה נכתב: "ביצענו שיפורים לאיך שנראית האפליקציה מבפנים. העיצוב הפשוט שם יותר מיקוד על התמונות והסרטונים שלכם מבלי לשנות את איך שאתם מנווטים בתוך האפליקציה".

Instagram

"קהילת אינסטגרם התפתחה במהלך חמש השנים האחרונות ממקום שבו אתם משתפים תמונות עם פילטרים להרבה יותר – קהילה גלובלית שמשתפת תחומי עניין ויותר מ-80 מיליון תמונות וסרטונים מדי יום. המראה המעודכן שלנו משקף עד כמה הפכו הסיפורים שלכם להיות חיים ומגוונים. תודה שנתתם לקהילה שלנו צבע".

בנוסף עדכנה אינסטגרם גם את אפליקציות הבת שלה Layout, Boomerang ו-Hyperlapse. העדכונים זמינים למשתמשי iOS ואנדרואיד, וכל שצריך לעשות הוא להיכנס לחנות האפליקציות הרלוונטית ולעדכן.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • שגב

  ביטלתי את העדכון האוטומטי מאז שהם אמרו שהם ישנו את הפיד העיצוב לטעמי לא יפה בכלל פשוט מידי הישן שהוא הנוכחי שלי הרבה יותר יפה לטעמי מבחינת בפנים ומבחינת לוגו .

 • R.K

  אני אוהב את העיצוב החדש אבל לא את הלוגו…

 • קיבלתי עדכון עם הסמל החדש אבל העיצוב של האפלקציה עצמה נשאר מיושן 😢

 • RuR

  נראה הרבה יותר טוב… לדעתי זאת בכל מקרה אפליקציה מיותרת, לא מבין למה צריך את זה.

 • odme10

  נראה הרבה יותר טוב
  כל הכבוד לאינסטגרם

 • pizzaboy

  כל כך יפה.

 • Osher Abergel

  יש לי את העיצוב למעלה משבועיים ולטעמי הוא הרבה הרבה יותר יפה ונוח….