אינסטגרם לוגו

אמנם הסערה על תנאי הרישיון של אינסטגרם בחודש דצמבר עדיין לא חלפה, אבל זה לא עוצר את הרשת החברתית לצילום מלהמשיך לצמוח. החברה פרסמה כי ישנם לא פחות מ-90 מיליון משתמשים אקטיביים לחודש, וכי כל יום מועלים לאפליקציה למעלה מ-40 מיליון תמונות.

מדובר בצמחיה של 10 אחוז בהשוואה לחודש שעבר, למרות השינוי בתקנון המשתמש שהעלתה החברה בחודש שעבר אשר אמר כי ביכולתה של אינסטגרם להשתמש בתמונות שהעלו המשתמשים ולהציע אותם למכירה ללא צורך באישור או תשלום עבורם לגורם אחר וכן סעיפים המאפשרים לאינסטגרם לשלב תוכן שיווקי או פרסומי מבלי שנדע על כך. מייסד החברה קווין סיסטרום מיהר כמובן לחזור בו ולתקן את התקנון.

לצד 40 מיליון התמונות המועלות ליום, אינסטגרם אומרים כי בכל שנייה מתבצעים 8,500 לייקים בממוצע, וכן 1,000 תגובות לתמונות בשנייה. זוהי הפעם הראשונה בה החברה מפרסמת נתונים סטטיסטיים מאז נרכשה על ידי פייסבוק בשנה שעברה, ולמרות הערכות כי פייסבוק תשלב את יכולות אינסטגרם באפליקציות השונות, עדיין נותרה אינסטגרם כאפליקציה עצמאית.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.