ליצרנית המכשירים הסינית וואווי (Huawei) יש מצלמות לא רעות בטלפונים שלה, אבל היא בכל זאת מחפשת מיתוג מחדש באמצעות שחקן חיזוק חדש: יצרנית המצלמות הגרמנית לייקה (Leica).

שתי החברה הודיעו השבוע על שיתוף הפעולה בין השניים בתחום הצילום לסמארטפונים ובוואווי אומרים כי המטרה היא “להמציא מחדש את תחום הצילום בטלפונים ניידים”. בהודעה אמר מנכ”ל וואווי, ריצ’ארד יו (Richard Yu): “לייקה היא אגדה בתחום הצילום. אנחנו מאמינים כי אף יצרן אחר הוא חולל מהפיכה כמו החברה הזו.”

עבור לייקה, הדיל הזה אומר בעיקר הזדמנות עבורה להתרחב לתחום הצילום במכשירים ניידים, היכן שסוני שולטת בעיקר ועבורה זה יכול להוות קידום משמעותי. “סמארטפונים הם תרומה חשובה מאוד בעולם הצילום ופותחים עבורנו דלת חדשה לשווקים חדשים.” אמר מנכ”ל לייקה, אוליבר קלטנר (Oliver Kaltner).

וואווי הוסיפה כי השותפות תכלול את כל שלבי הפיתוח, המחקר ועיצוב החיישנים עבור השוק הגלובלי וכי היא תספק פרטים נוספים בהמשך.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
  • erez

    זה מבורך שיצרניות לא מוכרות הופכות לאט ובטוח ליצרניות איכותיות וידועות יותר בשוק, בסופו של דבר אם ימשיכו לאורך זמן להוכיח את עצמן יש להן סיכוי לא רע לתת פייט אמיתי למתחרות הגדולות בשוק.

  • נתנאל

    נראה שזו השנה של היצרניות הקצת פחות איכותיות ויותר מאכזבות להשתפר משמעותית מבחינות שונות.
    בינהם שיאומי, סוני, HTC ועכשיו גם וואווי. מי הבאה בתור? 😊