מתכוננים ל-MWC 2015: היצרנית הטיוואנית HTC מכינה משהו חדש ל-1 למרץ 2015 בתערוכת Mobile World Congress שתיערך בברצלונה, ולפי הערכות, זה יהיה מכשיר הדגל הבא שלה, הדור הבא של HTC One. בהזמנות ששלחה לפני שעה קלה לעיתונאים היא כתבה “הצטרפו אלינו לראות מה חדש” כשהכותרת לאירוע “אוטופיה בתהליך” על רקע של כוכבים.

מלבד אלו, הדיווחים בנוגע למכשיר ה-HTC One M9 כבר מסתובבים ברשת מזה זמן תחת שם הקוד HTC Hima, שלפיהם, המכשיר החדש יכלול מסך גדול יותר ולראשונה מהיצרנית הטיוואנית, ברזולוציית Quad HD. יחד עם זאת הוא ירוץ על שבב מרובע הליבות Snapdragon 810, זיכרון 3 גי’גה-בייט, סוללה משודרגת ומצלמה 20.7 מגה פיקסל ותזנח את טכנולוגיית ה-UltraPixel. בחברה גם צפויים לחשוף את ה-Sense 7.0, ממשק המשתמש החדש על גבי מערכת האנדרואיד 5 Lollipop שתגיע בהמשך גם לשאר מכשירי החברה.

הפרטים כאמור ייחשפו בתערוכת MWC 2015 ואנחנו נהיה שם כדי לדווח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.