כשגוגל הכריזה על גרסה 4.4, הידועה בשם הקוד 'קיט-קט' (KitKat), חלק ממחלקות היח"צ של היצרניות השונות מהירו להודיע כי מכשירי הדגל של השנה הנוכחית יקבלו את העדכון המיוחל. ב-HTC ציינו כי מכשיר ה-One, גם אלו שנמכרים תחת המפעילות בארה"ב יקבל את העדכון תוך 90 יום ואף צייצו על כך בטוויטר.

אך ישנם לקוחות שעדיין לא קיבלו את עדכון 4.3 אותו הבטיחה החברה, להגנתה יאמר כי מדובר בלקוחות שרכשו את המכשיר ממפעילת הסלולר 'ווריזון' (Verizon) וכנראה היא זו שמעכבת את העדכון. כאמור מכשירים ללא נעילת מפעיל וגם של מפעילים אחרים בארה"ב כבר הספיקו לקבל את העדכון המיוחל. בכל מקרה בחברה מבהירים בחשבון הטוויטר האמריקאי של HTC כי העיכוב לא פוגע בלוח הזמנים של גרסה 4.4 והיא כאמור תגיע אל כלל המכשירים עד סוף ינואר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.