סמסונג (Samsung) ו-LG לא לבד: לאחר השקתו של מכשיר הדגל החדש והיורש של מכשיר ה-M7, ה-M8, נראה כי HTC מעוניינת להצטרף ליתר היצרניות הגדולות ומתכוונת גם היא להשיק שעון חכם בשלושת החודשים הקרובים.

הבטחות צריך לקיים

על דריסת רגלה הראשונית בתחום הטכנולוגיה הלבישה וכוונתה של החברה להשיק שעון חכם כך שייתן מענה ראוי ליתר השעונים הקיימים בשוק נודע כבר לפני חודשיים בכנס ה-MWC 2014 כאשר אז לא הסתירו קברניטי HTC את רצונם להשיק שעון חכם. עפ"י ההדלפות שהגיעו למקור ברשת, השעון יושק במהלך התקופה שבין חודשי אוגוסט לספטמבר- כאשר כפי הנראה זה יישא את השם Wear וירוץ על מערכת ההפעלה הלבישה Android Wear אותה שחררה גוגל לא מכבר.

טרם נחשפו פרטים מלאים אודות השעון החכם החדש כמו גם מפרטו, אך בדיווחים שונים עולה כי השעון יגיע כפי הנראה בשתי מהדורות כפי שעשתה סמסוסנג, ויהיה בעל תצורה עגולה הזהה לזה של שעון ה-Moto 360 המפורסם. נוסף לדיווחים השונים הודלפה תמונה המציגה כביכול את השעון עצמו, כשבבסיסו מוצבות שלוש אפליקציות עיקריות: אפליקציית מנהל קבצים שתנוהל כפי הנראה מהסמארטפון עצמו, אפליקציית מוזיקה ואפליקציית מצלמה- שטרם ידוע האם השעון החדש יכלול מצלמה משל עצמו או שישמש מעין שלוט רחוק לזו הקיימת בסמארטפון.

screen-495x480

חשוב לציין כי אלו הם פרטים ראשוניים בלבד ואין לדעת לפי שעה במדוייק את כל פרטי השעון החכם, כמו גם התמונה שהודלפה שבלתי ניתן לאמת את מקורה. כך או כך, את הפרטים המלאים נדע כפי הנראה סמוך למועד הכרזתו של השעון.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.