קחו קבוצת מעצבים, תנו להם את גב האלומיניום של ה-HTC One ומה יצא? הכירו את ה-M8 בגרסת PHUNK.

גרסת העיצוב החדשה אשר זכתה להכרה על שם סטודיו לעיצוב מוכר מסינגפור, קיבלה מראה חדש ומיוחד אשר יצרה במיוחד מספר מוגבל של מכשירים עם גב בעל ציור ייחודי. הסטודיו מכנה את העיצוב בשל “Wonderment”, על שם תערוכה נודדת שתיפתח בקרוב במספר ערים במזרח.

כדי להגיע לעיצוב הייחודי, המכשיר עבר חריטה על גבי גב האלומיניום וזכה לגימור בצבע שחור. הוא יהיה זמין בצב כסף וזהב, כשרק 64 יחידות (לעת עתה) יוצרו עם עיצוב זה. ה-One M8 המעוצב אינו שונה במפרט הטכני מהמכשיר המקורי, כך שגודלו נשאר זהה, אך מספר המכשירים המועט לא יאפשר לרבים לזכות לרכוש אותו.

htc-one-m8-limited-edition-1

אין זו הפעם הראשונה בה HTC משיקה גרסאות מוגבלות של מכשירים. כך למכשיר ה-One M7 היא הציע באיחור קל את הצבע הזהב שלא היה נפוץ דאז וכן גרסאות בציפוי זהב 18 קארט שנמכרו סביב מחיר של 5,000 דולרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.